bugün

kürek afedersin.

hemen fesatlaşma. balıkçı değil mi adamlar? kürrek işte.
her erkek gibi, pipileri.
elleridir. çok osbir çekiyolarmış. o bakımdan.*
norveç nüfusu bu yüzden artmıyor demek ki,belki bu yüzden notregena bir norveç krem markasıdır,yoüun telebi karşılamak için bir kamu iktisadi teşebbüsü.
ne demeli kuzey buzdenizi ,sandalın içindde dolu tabanca yalnız gezmekle bitmez,
bi fyorda sığınıp fok sevmekten daha cazip gelir yalnız bünyeye.
avratlarıdır tabi. sarı saçlı mavi gözlü.
deşifre olduğumuz andır diye panik yapmadım değil, sanılanın aksine cayızımıza bandırdığımız petibör bisküvilerimizdir efendiler.
bildiğiniz pipisidir. efendim ben inanmıyorum o kremleri el için ürettiklerine ilişkiyi kolaylaştırmak için kullanıyorlardır bence. *
elleridir. adamlar bir açılıyor kuzey buz denizi'ne balina avlıcam, köpekbalığı hüpletcem diyerek, 6 ay yoklar, bir buz, bir sen, bir de allah.. elleridir elleri.
bu varlık nedir tartışılır ama, kesinlikle penisi değildir!! neden? çünkü o norveç gibi kuzey kutup dairesi sınırlarına giren bi ülkede, genleşme katsayısı zaten çok yüksek olan penis, o kadar küçülür ki artık içine girer. bu nedenden ötürü, penis değildir.

belki bu varlık, balıkçının anasıdır, bacısıdır. belki manitasıdır. belki elidir. yada ucuzluktan yeni aldığı sony playstation 3'üdür (evet norveçli balıkçılar türk kodamanlarıyla eşit kazanıyorlar*). kimisi için hayalleridir, vs. vs. uzar gider.

haa bide, norveçli balıkçı denilen şey kadın olamaz mı? norveçli kadının en değerli varlığı penisi olamaz, en sevdiği şey o olsa bile onun değildir. bunları da hatırlayalım da genelleme yapmayalım.
çükleridir.
(bkz: fisherman s friend)
tekneleri.
eski reklamlarda her ne kadar norveçli balıkçılar kremi ellerine sürselerde, her erkek gibi billurlara da istihkakını verdikleri gerçeği kesinlikle olasıdır.
tuttukları balıklardır. o balıkları tutamazlarsa balıkçı demenin bir anlamı kalmaz. norveçli balıkçı diyemeyiz hatta kendilerine ancak ve ancak norveçli diyebiliriz sadece. o yüzden norveçli balıkçıların en değerli varlıkları tutmuş oldukları balıklardır.
Norveç olabilir. Evet.
Pek tabii ki elleridir.

Nütricina satışlarında patlama yaşanan tek ülkenin vatandaşları sonuçta.*