bugün

nokia'nın çıkardığı özelliksiz telefon serisinden bir telefon.
yaklaşık 15-20 gündür kullanıyorum, sadece 3 keremi ne şarj ettim. normal şekilde konuşup durmama rağmen. telefonda bir bok yok. kamera, mo3, renkli ekran falan yok. incecik ve tüy kadar hafif. cepte hiç kabarık durmuyor.
kesinlikle tavsiye edilir.
kulaklık sesi o kadar yüksekki insan içinde konuşurken kısmak zorunda kalabilirsiniz . herkes ne konustugunuzu çok net anlayabiliyor. duyamama gibi bir probleminiz olmuyor. kesinlikle tavsiye ederim. ayrıca çok ince ve kibar bir telefon olduğunuda belirteyim.
kamerasız olduğu halde halk arasında resim çektiği yönünde yaygın kanaatler oluşan telefon.
şarj ömrü oldukça uzun olan nokia modellerinden birisi.
evimi ipotek ettirip almak istediğim telefon.
polifonik zil sesi olan telefon. tavsiye edilmez.
kaybettiğim efsane telefonum. ayfonum galaksim olsa kaybetsem bu kadar üzülmezdim. işin kötü yanı artık satılmıyormuş. ikinci elini bile bulamadım. neyse eski elli sekiz çift sıfırı kullanacağım.

görsel
efsane 1112 nin modernize edilmiş versiyonudur. özellik olarak sadece radyo ve bi kaç oyun vardır. bu telefonu hacı emmilerde ve bazı yaşlı kadınlarda çokça görürsünüz.evdeki diğer 5 hurda telefonlarla beraber meçhul beklemekte üstelik ilk günkü gibi çalışıyor.