bugün

bu kadar çok şeyi nasıl biliyor diye şaşırdığım insan..paintball oynarkenki her türlü rezil halimizi gören ve belgeleyen insandır da kendisi..teşekkür ederiz..*
hakkımda sahip olduğu botanik bilgisi ile sozlukteki bayanlara selam ederim deme ve bu cümle ile avantaj sağlama özelliğimi yerle yeksan eden, karizmamın önüne ot (bkz: devedikeni) tıkayarak benim kısmetimi kapatan, ayrıca zirvede fotoğrafçılıkla ilgili tüm hünerlerini sergileyen, bunları yaparken çok estetik bir kaydırak kayışı ile hepimizin yüreğini ağzına getiren insandır kendileri. ayrıca hala eskiden tanıyormuşum gibi geliyor ama çıkaramıyorum dediğim kişidir, çıkaramıyorumdur.
tekirdagda yasamakta oldugu düsünmekteyim,güzel bir ablamızdır bizleride cok sever sözlüğün en yaslısı olarak dergahın seyhide secilebilir.
devedikeni şahsının ipliğini pazara dökmüş yazardır..teşekkür ederiz kendisine..* * *
sözlüğün tabiki de en yaşlısı olmayan fakat en güzel kayanı olarak tarihe geçecek kişisidir. kendi düşer kendi güler hali, olayı örtbas etmek içindir. tekirdağında yaşar. hafta sonları istanbula göçer.tavladan hala kaçar...
bir rüya gibi gecen 12 senenin ardından topu topu geçirdikleri 5-6 yıl gibi sürede dünyayı kasıp kavurmuş ve efsane olmuş bir müzik grubu.bazılarına göre kurt cobain yaşasaydı bile nirvana dağılıp tozlu raflardaki yerini yine alacağı yönündeydi
öğretmeye ziyadesiyle meraklı, fakat öğrettikleri ile beni ve karizmamı yerlebir eden (bkz: uslu kengel) yazardır *
yaratıcılığını engelleyerek ve sönümleyerek kendi adıma büyük bir adım atmış olduğum, yaratıcılığını yeni bulunan elementler üzerinde denemesinin daha faydalı olacağını düşündüğüm yazardır. *
hayatta değişmesini istediği bir çok şeyin olduğunu uyandiginizda degismesi istenilen seyler başlığında gördüğümüz, etrafına, çevresine ve insanlara duyarlı, yaşamın getirilerini ve götürülerini dengeli bir biçimde süzen ve olması gerekeni ayırtedebilen nadir insanlardan.
sevgiyi saygıyı hakeden yazar.
hafta sonu istanbul'da izine rastlanmasına karşın daha sonra kendisinden haber alınamayan yazar.
bundan sonra kaybolmayacak kişidir. *
sevildigini duyduguna cok mutlu olmuş yazar. *. * *
kafa dengi sozluk yazari.kimyager.sozlukle de baya bir alakali.uktelere,entrylere onem veren degerli yazarlarimizdan.tebrik edilmelidir.
(bkz: kurt çobanı)
sohbetine doyum olmayan kisi.bir de hep kendini hakli cikarmasa iyi olcak.herseyi bilir.herseye verecek cevabi mutlaka vardir.dost canlisi bir insan.
sozlugun en yaslısı unvanını kaptırmıs yazardır.
-çok sevdiğim nirvana grubundan bahsetmektense, kendisinden bahsetmeyi tercih ettiğim yazar.
-açmak istediğim birçok başlığı kendisinin açtığını görüğüm, ama bir türlü kızamadığım, kıyamadığım yazar.
-frekanslarımız beraber çalışan, nedense ikizim olduğundan kuşkulandığım yazar.
-uzun, detaylı, bilgilendirici entryler yazan, ama 1-2 espri serpiştirmeyi de asla es geçmeyen yazar.
-özel mesajlaşmaktan en çok keyif aldığım yazarlardan biri.
-akıllı, tuttuğunu koparan, iddialı, azimli, başarılı bir yazar.
-asla çaylak olmayacağını düşündüğüm kadar formata sadık bir yazar.
-zaten düşük çenemi biraz daha düşüren, bana yazdıkça yazdıran yazar.
-seni seviyorum yazarı.
sanskritçe'de "söndürmek", "sönmek" anlamına gelen budist terimi. her türlü dünyevi arzudan, kaygıdan, zaaftan arınma, kaderi kabullenme ve şükretme durumu. bu inanışta
dünyada sabredilen olumsuzlukların ölümden sonra ödüllendirileceği düşüncesi vardır.
geri geldiğine çok sevindiğim sözlük yazarı tahlilci.*
come as you are gibi super sarkıları olan grup.

(bkz: kurt cobain)
nezaket sahibi, boş konuşmayan ve yazmayan iyi tespitleri olan yazar. bir de arnold abimizi kızdırmasa.
17 yıllık dostuna arnold civardanegezer' e sahip çıkacak olan ve bu nedenle buradan ayrılan yazar.
Arnold ın seviyesinde kac yazar var ki burada .umarım bunun zeka ve genel kültür ile ilgili olduğunu anlarlar , kıskançlık bir işe yaramaz.

burada edindiğim dostlara ve tüm güzel insanlara selam ederim . zaten onların bir çoğu beni nerede bulacaklarını biliyorlar . bilmeyenlerde bana mail adreslerini mesaj atarlarsa kesinlikle kendilerine döneceğim .

sevgiyle kalın
"bir parçamın eksikliğini hissettim sanki onun gideceğini öğrendiğimde. hayat son zamanlarda en acı yüzünü gösteriyor bana, önce arnold, sonra nirvana. gidene "kal" denmez bilirim, sen de benim gibi inatçı keçinin tekisin. ama seni tanımak çok güzeldi, ben buradayım, kanatlarımdan birisi kopmuş bir halde yazmaya devam etmekteyim, unutma beni iyilik perisi, sen hep aklımda olacaksın. seni seviyorum" yazarı.
gidicem tarzında atıp tutan, ama hala eyleme dönüştüremeyen kibirli yazar.