bugün

bazılarının 12 yaşındaki bir kız çocuğunun hayal gücünü bile eleştirecek kadar düşmesine sebep olan sorulardır.

arkadaş sen o yaştayken "bondo boyoyonco ostronot olocom" diye dolanmıyor muydun ortalıkta.

bu kadar mı acizsiniz ki, her iş bitti de küçücük çocukların masum hayal dünyalarına el attınız.
görsel
Çocukların masum dünyasını ayda 700 bin lira verilen Nihat Hatipoğlu'yla ve türbanla sınırlı sayan gülünesi ağlakların hak verdiği sorular.

O çocuk astronot olsam uzaya çıksam neler başarırım diye sorsaydı o zaman dediklerine hak verirdik. Ama sırf muhalefet olmak için goygoy yapmakla sadece saçmalamış oluyorsun.
çorapsız namaz kılınır mı diye sormuştu biri.

cahillik diz boyu.
kadın: erkekten kadına dönen erkekler var örn: testis kanseri bunları kadın hoca mı yıkasın erkek hocamı.

nihat hatipoğlu: fatal error.
https://www.youtube.com/watch?v=w9hDrBu3jlQ

Mars veya venüs gezegenindeyseniz, mars merkez cami veya venüs merkez cami şadırvanlarında abdest alabilirsiniz. diğer gezegenlerdeyseniz teyemmüm ile abdest alabilirsiniz.
Kendisine yoneltilen "salak salak sorular" dan dolayı sanki kendisi de bu kafadaymış gibi gösterilmeye çalışılan din adamı.
Call of duty de zombi öldürmek günah midir?
- sahurda kız istemeye gidilir mi ? ( ciddiyim )

- ramazanda kilise bahçesine sıçmak sevap mı hocam ?
çocukların sorduğu o acayip soruları içinde barındırmasa tamamen çöpten oluşacak garip sorumsulardır.

Sabi an azından kendi fikriyatını yansıtıyor. Counter'da adam öldürmek günah mı diye soruyor. Bakıyorsun, çocuk. Gülüp geçiyorsun.
Bunu bir de okumuş, yazmış, yaşını almış insanlar yapınca, işte o Zaman olay bambaşka yöne ilerliyor.

görsel
Çoğu zaman soran kişiye sövmemize sebep olan sorulardır.
aramızdaki trollerinin sorduğu sorulardır. şaka gibi ülkenin yarısı troll.
dün akşam bir kadının sorduğu soru;

- hocam kendimi yakmak istedim. günah mıdır?
+ elbette günah..tövbe etmelisin.
- peki hocam üzerime tiner dökmüştüm orucum bozulmuş mudur?
Genelde birçoğu saçma sapan sorulardır. Arada bir yada iki tane düzgün mantıklı bir şey soruluyor. Geri kalanıda çocukların "hocaaaağğm dua okuyabiliğğ miyimm" tarzı. gülmek için izlenebilir Lakin minik veletler insanı çıldırtıyor. Hiç ilgimi çekmedi.
olay selam yollamak.
kardeşimin dediğine göre gözlerine kleopatra makyajı yapan bir kadın "hocam göz makyajı yapmak günah mıdır?" diye sormuş. söyleyecek laf bulamıyorum artık.
Dün akşam bir kadın, annesinin sorusunu yöneltti Nihat Hatipoğlu na. ısrar etmiş annesi, illa sor demiş. kızının yanında kaliyormus. soru soyle:
"öldüğümde damadinin evinde olduğu için ruhum bacadan mi çıkar?"

adam güldü, "ruhun nereden nasıl çıktığını bilmiyoruz, bacadan çıkar diye bir şeye inanmayin"dedi.

yorumsuz.
görsel
amk yobazı ya sorduğu soruya bak. insan değil bunlar ninja gibi takmışlar türbanı karıncayı boğmak günah mı diye soruyor.
buna adam öldürmek günah değil deseniz adam da öldürür. o çapı yok tabii o ayrı demek istediğim kendi aklıyla değil de başkalarının, hacı hocaların aklıyla her şeyi yapabileceği. git kendini şeyhe silktir sevap deseler yapar bu.
hocam ateistim ama namaz kılmayı çok seviyorum. sevaba girer miyim? diye sorasım var ama çekiniyorum. sizce sormalı mıyım?
görsel
Cehalet teyze "aynı mezara 3 kişi gömdük, kabir azapları karışır mı?" diye sordu.
2000 lira değerinde ki sorulardır. Evet arkadaşlar hocam kıçıma su kaçarsa orucum bozulur mu , astronotlar uzayda oruç tutabilir mi , sinir krizi geçiriyorum kendimi yaksam günah olur mu , hocam nişanlımdam ayrıldım ama onun ablasıyla evlensem günah olur mu gibi soruların değeri 2000 lira ediyor. Küçük bir hesap yaptım günde 50 soru soruksa aldığı maaşa göre bu soruların ederi bu kadar ediyor düşğnebiliyormusunuz. Hepimiz sabahtan akşama kadar kıçımızı yırtıp ayda kazamdığımız parayı bu adam saçma sapan ipe sapa gelmez soruları cevaplamak , arada cumhurbaşkanı övgüleri , azıcıkta dua ederek kazanıyor. 1 - 2 tane soruyla. Hocaya göre şans oyunu oynamak günah ama iki soru cevaplayıp emek vermeden tam anlamıyla şov yaparak din adına yapıyoruma sığınmak bana göre dünyanın en büyük günahı. Sorun şu ki bu aptalca güruh okumadan , düşünmeden bu aptalca soruları sorarak bu adama prim veriyor.
ülkenin dini anlamda ki vahim durumunu gösteren sorulardır. vah halimize.
ulan moralim bozuk olmasına rağmen bastım kahkahayı ahahahaha.