bugün

yeter ki gündem olsun bülent ersoy'la bile evlenir.
devrimcilerin aradığı önderdir...
dün gece halk tv ye canlı yayında bağlandığı sırada son bir haftadır yaşanan gezi parkı olayları ile konuşurken sarfettiği "iktidarın, Gücün Sarhoşluğu, içkinin Sarhoşluğundan Çok Daha Tehlikelidir" sözüyle twitter ı coşturmuş ünlü.
adnan'a konuk olmuş arkadaştır. gündem maymunudur. youtube'daki "herkesin popisi var" videosunda oynaması gerekendir.
bu adam değişti hemde çok değişti, öyle bir değişti ki artık eski saçmalıklarına gülemez olduk, ama halk tv de güzel konuştu, aferin len sende gelişme var, sen adam olacaksın nihat reis ama biz yaşlanmış olacağız.
yağmur nereye tarla oraya anlayışındaki kişidir. Yarın hükümete yalakalık yapmayacağının garantisi de yoktur.
KOcaman medya gruplarının turnusol kağıdı olmuş türkücüdür. Bu medya gruplarının politik içerikli her programının ne kadar boş olduğu ortaya çıkmıştır çünkü nihat doğan niteliğinde bir adam, tüm yazılı ve görselulusal medyanın toplamı bir araya gelse yapılamayacak bir konuşmayı 3 Haziran 2013 te HalkTv'de yapmıştır. ha, bence konu nihat doğan'ın önceden kullanmadığı potansiyeli değil. konu, ortaya konan programların, fikierlerin ve ideolojilerin ne kadar zayıf olduğudur.
ak oğlanlar tarafından tu kaka ilan edilen türkücü.

daha düne kadar toz kondurmuyorlardı.
eee kaset satmıyor sohrette bitti ne yapıcaksın mecburen siyaset yapıcaksın ortalığı karıştırmak ıcın en güzel yöntem bu olsa gerek.
fikirlerini açıklayan herkesi dönek olmakla suçlayan yurdum halkının son hedefidir.
adam akp li olabilir. akp ye oy vermiş olabilir. rte yi seviyor beğeniyor olabilir.
anlaşılamayan şey şudur.
bu olayları en bıçkın akp linin bile, rte sevdası yüreğinden taşan (!) kişiler bile eleştirebilmelidir.

adam çıkmış tutumunu söylemiş. bir çok ünlü bu konuda hiç bir şey yapmıyorken çıkmış ve görüş açıklamış. bu döneklik değildir.

akp li biri polis şiddetini ve zulmünü ayıpladı diye dönek olmaz. insanlık yapmış olur ki insanlık akp lilikten önce gelir.
akil adam seçilmediği için akepe ye karşı içinde biriktirdiği kini kusmuştur.

kusarken'de hasbelkader doğruları söylemiştir. fatih altaylı'dan sonra en iyi kıvırandır.
"Semaverin ustundeki demlik ne kadar burnunu havaya kaldirsada Kucuk 1 bardak karsisinda egilmeye mahkumdur...Ya Rab kibirden sana siginirim." :s .
twitter'da son zamanda yazdıklarıyla siyasete girme sinyalleri veren ünlü.zira siyasete girdiği tarihten itibaren yetişecek neslin birdaha döndürülemez derecede apolitik olacağı aşikardır.milletimiz sagduyulu olsun.
(bkz: Oğuz aral)öldükten sonra,avni olan ismini nihat olarak değiştiren avanak..3 yaşından beri böyle ''dıgıl mıgıl uff''diye saçmalar..
kendi çapında bir felsefecidir. taklidini yapamayan insan yoktur.
an itibariyle habertürk'te "basın kulübü" programında i. melih gökçek ile kapışmaktadır.

noluyor lan?

açın açın, çabuk açın...
az evvel başka başlıkta bu adamdan nefret ettiğimi yazdım ama melih gökçek'e kamu mallarına sahip çıktığınız kadar bu halka da sahip çıksanız demesi takdiri hakediyor.
kişilik bozukluğu tiplemesidir.
aniden ayılmıştır.
--alıntıdır--

Haberturk'te Nihat Dogan'a rastladim, Melih Gokcek'e zarar gormus otobuslerden bahsedecegine olenlerden, yaralananlardan bahsetsene dedi. Ama tabii ki Gokcek zirvalamaya devam ediyor.

--alıntıdır--

edit: ulan gerizekalılar, alıntı diye uyardım. yorum mu yaptım? nihat doğan bok, nihat doğan süper, melih gökçek bok, melih gökçek bir numara gibi yorumlar mı yaptım? facebook'ta gördüğüm bir şeyi copy paste yaptım sadece, ne yayını izlemişliğim var, ne de umursadığım.

godoşlar sizi. yontulmayacaksınız siz, hep gerizekalı olarak kalmaya devam edeceksiniz.
taksim olayı ile ilgili haber kanalında görüşleri alınmak üzere telefonla bağlanan insan. ancak ben yarım saniyede bunu fark edip kanalı değiştirdim.
şu adamı ciddiye alıyorsunuz ya neyse ne yazsam gg olacak. böyle adamlarla ancak özgürce daha fazla sikilebiliriz.
tam bi boş adam. rasim ozan kütahyalının gazetci yazar , baransunun muhabir olduğu ülkede sanatçıdır.
dün gece habertürk' te efsane başkan melih gökçek' e tarihi ayar veren halk kahramanı.

- melih başkan birazda bizi diznle almışsın sazı eline konuşup duruyorsun. zarar görmüş otubüslerden bahsedeceğine gezi olaylarında yaralanan ve ölen kişilerden bahset.

kendisinden hiç hazzetmem fakat düşmanın düşmanı dostumdur sen çok yaşa nihat doğan.
dün habertürk'te erhan çelik'in sunduğu programda melih gökçek'e sağlam bir soru sormuştur.
belki çoğu kişinin sormadığı, sorgulamadığı bir soru. şöyle bir soruydu:

"... zarar görmüş tomaları, otobüsleri kaldırım taşlarını gösteriyorsunuz, peki ya ölen, ağır yaralanan vatandaşlar ne olacak?".
bu sorudan sonra araya spiker girdi, melih gökçek öyle böyle dedi ancak cevap alınamadı.

kendisinden bu soruyu hiç beklemezdim ancak adam yine yaptı yapacağını ve sordu.