bugün

survivor bittikten sonra nihat dogan tarafından hayata geçirilecek projeymiş efenim.

nihat reyis röpörtajında bildirdi, herkes yapıyor benim neyim eksik diyor.

olsun tabi nihat reyisin şahan'dan ne eksigi var. reyis senaryo konusunda sıkıntı çekersen benim senaryolarım hazır;

nihat genç ve yakışıklı bir insandır. hayatta itilip kakılır hep (ver abi arkadan boynu bükükler şarkısını ). bir gün nihat dogan ovada koyun güderken türkü çıgırmaya başlar. ordan helikopteriyle geçen şarkıcı menajeri bu muhteşem sesi taa helikopterden duyar. ve olaylar gelişir.

nihat dogan artık ünlü bir şarkıcıdır. seda sayan diye bir kadın görür görmez aşık olur ona, lakin nihat köydeki sözlüsünü düşünmektedir. kader aglarını örer ve seda sayan denen kadın nihat dogan'ı tavlar.

seda sayan sayesinde tüm türkiye bir filozofla karşılaşır. ve film arabeskten drama ordan maceraya hemen ordanda bilimkurguya dogru yönelir.

nato, bm , nasa kısacası en büyük örgütler akıl alır nihat dogandan. nitekim yıllar sonra nihat dogan uzaylılarla iletişime yarayan ilk alet uzayphoneyi icat eder. ediş o ediş, artık uzay ve uzaylılar başka bir mecraya yönelmişlerdir. nasıl yönelmesinler nihat dogan bu, karınca olsan 100 km öteden tanır diz çöker secde edersin.

neyse bu film devam edecek gibi ayrıntıları nihat reyise iletirim ben.

http://magazin.haberturk....li-deliler-icinde-veliyiz
gişede ya büyük patlama yapacak ya da büyük hayal kırıklığı yaşayacak filmdir. ortasının olacağını sanmıyorum. bence zaten nihat reyize de bu yakışır.

bir de reyiz, aynı röportajında sanırım al pacino gay olsun demiş, ben senaryoda bir gay karakter olsun derim, bu rol de al pacino abiye teklif edilsin derim. bence kabul edecektir.
sinema dünyasının ağzını suratını dağıtacak projedir. yeni bi quentin tarantino mu doğuyor??
Psikolojik-gerilim tarzında olması muhtemel filmdir.
eşcinsel olan burjuva kızının,babasına ve çevrsine kendidnin normal olduğunu ıspatlaması için evlenmesi gerekmektedir.kız çözüm ararken mankenlik yapan gey arkadaşı,basit sıradan biriyle evlenmesi gerektiğini ve sonra boşanması gerektiğini söyler.kız buna inanır ve uygun erkeği aramaya başlar.öncelikle salak,biraz yakışıklı,takdir edileceğini düşündüğün den anadolu lu,fakir,yönetebilmesi için yeteneksiz biri olmalıdır.kız gece kuruçeşemede ki barlardan birinden çıkarken,bir taksi ister,biner taksiye ve oradan uzaklaşır.taksiciye(nihat doğan)plan larını anlatır ve taksicinin uygun olduğunu düşünür.evine gelmeden kız taksiciye evlenme teklifinde bulunur.taksici hemen evet der.düğünleri olur ve üç ay sonra bu ikisi gece kulüpleri ve evlerde seks partilerine katılır.bir gece seks partisinden sonra sabaha yorgun uyanır ve bakarki anal bölgesinde müthiş bir ağrı vardır.kız arkadaşına sorar ve kız gülümseyerek ;seni patlatmışlar oğlum der.çocukta olan oldu der ve aartık önüne gelene verir.gey camiasının içinde bakarki herkes fikirleri ve düşünceleriyle övünüyor,çocukta bu yolu seçerek lümpen olur.düşünür düşünür en sonunda sineme filmi çekmek gelir aklına.eşinden para ister ve eşi destek olur.daha önce hiç okumayan adam düşünemediği için,kendi hikayesini çekmek ister.
kısaca anlatımış nihat doğan'ın film projesi nin senaryosudur.bence çok başarılı olacaktır.