bugün

mursiden nefret edenleri allah düşmanı olarak niteleyen insanımsı.
bi gün kendisine kolonoskopi yapmak istediğim kişi.

vazelinsiz.net
Koyun gibi sesi ve hiç bir meslekte dikiş tutturamamasına ayrı tavım. Bu adamın dünyada başarılı olabileceği bir şeyler var ama ne?
şaka maka 1 aydır gündem olmayan adam.

bu kadar uzak kaldığına göre gündemden, ilgi çekici bir şeyler yumurtlamayı planlıyordur...
Survivor bizim namusumuzdur diyen adam.
ideolojinin ne olduğunu bilmeden karmaşasını yaşayan adam.

adam lafın gelişi canım.
şu tweetiyle yarmıştır.
https://twitter.com/Nihat...status/376449478494269440
istanbul'un 2020 Olimpiyatlarına ev
sahipliği yapma şansını kaybetmesinin
ardından twitterda, "sinirden evde beslediğim japon balığımı öldürdüm" diye yazmış. Bu adam gerçek olamaz yaa.
Eskiden gündemi belirlerdi.
Agzina lahmacun kureginin tersiyle vurasim gelen adam.
Nimet çubukçuyla dalga geçenlere nimetle dalga geçilmez diyen insan. Hayır şaka gibi biri.
Telegolde yorumculuga soyunmustur.
artik o bir yorumcudur.
şu anda telegolde futbolla ilgili, ünal aysalla fatih terimle ilgili ne hakla ve neye dayanarak saçmaladığını merak ettiğim insan. *

edit: yorumcu olmuş, ondanmış.
Trollugunu bi kenara birakirsak,gayet iyi futbol yorumlayan adam,sahsen begendim.
Simdi tekrar programini izliyorum da önyargısız dinlersek harbi cok iyi konusuyor,futbol konusunda.
beşiktaş bize bir vursa *
makineli tüfek gibi kaptırmış konuşurken serhat Ulueren dokuz doğurmakta. kıçıkırık, Beşiktaş bize vursaydı filan gibi tabirlerle saçmalamalarda bulunuyor.
marjinal çıkışlarıyla önlenemez bir piyasa yapmış efsanevi şahsiyet. bu adama troll diyenlerin ıq'sunun ekseriyetle tek haneli olması da ayrı bir trajedi unsuru.
Ekşi Sözlük'te beyaz kadın ve uyuşturucu ticareti yapıldığını iddia eden "türkücü". Amk her yerde sürekli bir şeyler sallayan birileri var.

Ekşi Sözlük kendisi aleyhine dava açmış.
Kendini överken acayip tabirler kullanan kişi.

--spoiler--
Nihat Doğan suda batmayan denizaltıdır.
--spoiler--

(bkz: ne diyon lan sen değişik)
Milli yüzücü (bkz: Derya büyükuncu)'dan daha iyi yüzdüğünü iddia edecek kafaya sahiptir.
ses telleri merak edilen kişi. sanatyen.
ekşi sözlük yazarlarıyla çok benzeşen kişi.sürekli ekşi sözlük nihat doğan'a, nihat doğan'da ekşi sözlük'e saldırıyor.buradan da rahatlıkla anlaşılabilir.
iyi bi troll.