bugün

Israrla takip edip peşini bırakmadığı bekar ayakkabı tamircisinin söylediği söz.

görsel
Allah allahhhh en son dr. daydık. Ayakkabiciya ne ara geldik. Heeee buldum, o da dikip söküyor. Xnxjxmxmsmsmsm.

Nerviom iş erbabı çıkardılar seni de.

Evet
Mühim bir ikaz.
Hashah ben doktordayım hala ya ama Avrupa’da genç kaslı yakışıklı bir ayakkabı tamircisi varsa koşarız peşinden.

Yabay zekayla da görsel şölen yapalım.

Yapamadım.. niye yüklemiyor fazla mı yakışıklı geldi acaba.
Doktor dese anlarım da ayakkabıcı nerden çıktı :// dedikoduyu kaçırdım galiba. Nervio nasılsın çıktın mı ?
Sevip de alamadığı ayakkabıları bedavaya yaptırmak için gözünü karartıp ayakkabı tamircisiyle evlenmeye karar veriyor işte arkadaşlar, sizde hiç birşey anlamıyorsunuz. Anladım ki ayrı dünyaların insanlarıyız asdfjjk.
simiago kaçırdığın bir şey yok senaryo yazıyor bazılarısjdj.
Hala hastanedeyim. Çığlıklar yardım çığlıkları eşliğinde.. *
Geçmiş olsun nervio, beyin nakil operasyonu nasıl geçti acaba?
Cokamelo bizim ailenin bir Özkan abisi vardır. Biz bir şeyi beğenince ve babam saçma bulur bahane üretmek isterse Özkan bunu yapar sana der. O gibi oldu sağol…
Bizim ailenin bir repliğidir Özkan abi yapar.. *
Nervionun ameliyat ağır birşey olmalı , günlerdir hastanede. Bir doktor tavlamadan çıkmasın oradan.
iyi işte beyin fazlalığımın bir kısmını aldılar seni arayacaklardı operasyon tarihi için. Aramadılar mı daha.
Tamamen umutsuz vaka gördüler demek ki..
Neysem sözlükdaşlar hastalıkla dalga espri olmaz. Çok geçmiş olsun iyileş biran önce..