bugün

cesaretsiz, asosyal, kültürsüz erkek modeli.
bilip bilmediği her konuda yorum yapan, sürekli futboldan bahseden, külüstür bir arabanın içinde son ses iğrenç şarkılar çalan, giyim zevki olmayan, kafasında bir kilo jöleyle gezen, insan gibi konuşmasını ve gülmesini bilmeyen, yoldan geçen her kıza laf atan erkek modelidir. uzak durulmalıdır.
erkek olupta konusurken omuz kiviran , kadinimsi, dedikodu yapan, rabbena hep bana diyen erkektir .
ayrıldıktan sonra arkanızdan dedikodunuzu yapan erkek tipi.hoş bunlar "erkek" grubuna girmez ya.
(bkz: ukala)
(bkz: kaba) erkek modelidir.
kendinı bir bok ayrıca ulaşilmaz sanan erkek modelidir.
cimri erkek.
kompleksli,etrafındakilere çemkiren,gerçekleri asla kabul etmeyen erkekimtrak.
birşey yapamayınca küfre başvurandır,söyleyecek lafı yoktur saldırıya geçmiştir.

amanın şeyime bile takmam dediğimdir,'kızlara hakaret ederek' erkekliğinin üzerinden primde yapar bunlar,anası bacısı falanda yoktur zaten gökten inmiş *
sevgisine kadınına sahip çıkamayan yüreğinde çük kadar cesaret bulunmayan modellerdir. götlerini versinlerdir. *
utangaç erkeklerdir.kadınlar bunları birer ezik olarak görür.yanlarına bile yaklaştırmazlar.
iki cümleyi bir araya getiremeyen, tipsiz, meymenetsiz, parasız, işsiz güçsüz erkektir.
-yılışık,
-yerli yersiz cıvık şakalar yapan,
-eli ayağı rahat durmayan,
-iki lafından biri seks olan ama abazan olmadığını vurgulayan,
-sevgilisi olduğu halde başka kızlara yavşayan,
-cimri,
-geveze,
-söylenilen lafı algılayamayacak kadar beyinsiz,
-boş gezenin boş kalfası,
-evlenmenin gereksiz olduğunu düşünen,
-ota boka ağlayan, aşırı duygusal

modeldeki erkeklerden özellikle uzak durmak gerek. nefret ediyorum bunlardan.
bu modellerin süpersonic özelliklerini saymakla bitmez:

çok var bunlardan devamlı çoğalıyorlar tek hücreliler gibi.

- bütün kızları kendilerine aşık sanır.
- bütün enlerin kendin de olduğuna emindir.

* en yakışıklı,
* en cool
* en karizmatik,
* en dayanılmaz
* en seksi,
* en vazgeçilmez,
* en hızlı,
* en skorcu *,
* en zeki *,*

sözün kısası; zaten bunları kendinde olduğunu sanıp da karşısındakine hissettiren mal da "nefret edilen erkek modeli" oluveriyor.

(bkz: kendim ettim kendim buldum) *
dar pantol giyen,herşeyi ben bilirim edası olan,parası ile herşeyi alabileceğine inanan,yaşadığı ilişkileri ulu orta anlatan,kız arkadaşından ayrıldıktan sonra onu taciz eden ve kendine saygısı olmayan
konuşurken birinci tekil şahıs yerine birinci çoğul şahıs eki kullanan erkektir.

- çalışırken ayağımız kırıldı. (sanki kırılan ayak bütün çalışanların ortak kullandığı bir ayak.)
memleketine döndükten 1 hafta sonra sevgilinin yüzüne karşı değil de telefonda ayrılmak istediğini söyleyen erkektir. özgüvensiz, patavatsız, saygısız, kaba erkekler de örnek olarak verilebilir.
yılışık erkek modelidir.
son çıkan erkek modelleridir. nefret edilir o modellerden. düşünce kırılır mesela, hassastır. hafızası zayıftır. var da vardır.
(bkz: erkeğin orospusu)
salya sümük bir kızın sanal profilinin peşinden koşup da yüz bulamayınca başlık başlık dolaşıp ona bok atmak için takla atan erkektir. * *
Yapılan istatiklere göre sıralama şöyledir.
1- Sedan modeli erkekler.
2- Pikap modeli erkekler.
3- Coupe modeli erkekler.
4- Siteyşın* modeli erkeklerdir. *
erkeğin kürt ırkından olanı.
şımarık erkektir.
erkek dediğin biraz ağır olur şımarıklık yapmaz.
şımarık erkektir.
erkek dediğin biraz ağır olur şımarıklık yapmaz.
ne bağlanabilen ne de kopabilen erkek tir. yavşaan önde gideni olur böyleleri.**