bugün

Fazla sevıp fazla deger verdıgımden olabılır.
Bence var ama nerede. Asıl mesele bu şu an.
Tipim yok,

param yok,

ağzım laf yapmıyor.

Yeterli olur umarım.
Degerim bilinmiyo ama bir gün olacak.
Ya umutlar biterse.
Yeni bir yıkım istemiyorum çünkü.
Eşcinselim bir ateistim ve tipsizim o yüzden yok.
Geniş omuzlarımı şekilli meme kaslarımı beğenmiyor bu vicdansızlar napalım.

Ciddiyim.
insanlara her an yanlarına gidip boğazlarına bıçak dayayacakmış gibi baktığımdan büyük ihtimalle.
Biri benimle ciddi düşününce "üf ben şu an ciddi bi şeylere başlayacak durumda değilim beni çok ciddiye aşıyor çocukla oynayamam" tribine giriyorum.
Biri beni ciddiye almayınca da "neyim ben? Hayır beni Nasıl bir kız sanıyor? Ben öyle bir kız mıyım?" tribine giriyorum.

işte bu yüzden yalnızım.
Para yok.
Dolasiyiyla bi kiza merhaba demeye bile istegim yok.

Teklif etsem acilsam, aksama oturup bi kahve icecek bile param yok amk.

Bir de işsiz adamla nasil bi gelecek plani yapsin nasil bi evlilik plani yapsin ki kizcagiz.

Ama bak ogrencilikte durum baska. o vakitler para pul gelecek cok dert degil ama sonrasinda sikintili gencler.
Bana değil ona sor. Net.
Manken gibi kız arıyorum. Böyle çirkin kızla çıkamıyorum ona bakınca güneşi görmek istiyorum kaz dağları gibi oksijen saçsın istiyorum. Ne bilim amk seçiciyim.
Amaaan herşeyi düşün düşün nereye kadar. Yoksa yoktur bitti gitti. Sal gitsin sebep illa bulunur ama banane. Al vitesi boşa..
sizi tipsiz olarak yaratan rabb'lerinize sorun...
Tipsizim. Kızlarla nasıl koşulucağını bilmiyorum. Taktik sıfır, diğer insanlara göre daha acayip huylarım var. Beni seven çıkmaz.
Beyaz tenli sayısalci bir kız vardı da biz mi yok dedik.
belki başka bi evrende sevgilim vardır ve şu an bu başlıkta yazılanları gülerek okuyordur.

ve belki de mutludur.
Aynaya bakınca neden olmadığını anliyorum.
Ya çok severim ya hiç sevmem. Çok sevince olmuyor, sevmeyince zaten olmuyor. Ortam yok.
görsel
Aynı başlıkları evirip çevirip tekrar tekrar açmazsanız bence çok tatlısınız bay ve bayan yazarlar.
Koklayarak öptüğüm için. Bundan rahatsız olan kızlar var evet.
yok kullanmıyorum ben almiyim.
hiç üzülmeyecek bir durumdur. sevgiliye gerek yok ki. hayat illa yanında biri olunca mutlu olacak değilsiniz herhalde. yanınızda kimse yoksa bile mutlu olmayi başarabilmeli insan.
Özgürlüğe düşkünlük.