bugün

Kendimle kaldığımda daha mutlu gibiyim yani hayatıma birini almaktan ya da kırılmaktan korkuyorum belki biraz saf olabilirim evet.

(bkz: saf)
Zor seviyorum, armudun sapının hücre zarını görüyorum, kolay etkilenip anında soğuyorum.
Zaten evde de kaldım çok da tın yani artık
Geldi de bizmi sevmedik çılgınlar gibi.
Ulan olmayan bir şey için bu kadar dil dökülür mü neyse üzülmeyin olmazsa kendisi kaybeder.
ben seni severim sevmesine de toplum buna hazır değil

(bkz: #11645638)
Daha çok gencim, biraz daha yaşımı alayım diye bekliyorum
Aklınız varsa sevgili takılın, evlenmeyin.
Bırakıp gidiyor çünkü her kadın beni. (Ne güzel devrik cümle oldu lan ehe). şaka bir yana gerçekten her kadın terk ediyor ya, benim terk ettiğim sevgilim yok gibi bir şey.

inanılmaz bi hayat yaşıyorum.

Dedem intihar etmiş, annem babam seneler önce ayrılmış ve bir sürü insanla evlenip tekrar tekrar ayrılmış. Annemi sevmiyorum, babam sabah akşam azarlıyor. Kadınlar terk ediyor. inanılmaz..

Yine de yaşamak, bir bahar çiçeği gibi taze.
bir düşüneyim, sevgi- li yani sevgiye sahip olan kişi demek. sevgiye layık olan kişi demek. bir düşünelim : hayatımda sevdiklerim de beni benim sevdiğim gibi sevmeyi kabul ettiler mi? hayır. biraz o halde benim sevgimin sahibi olacak kişi benim sevgime layık olmayı veyahut ben tarafından sevilmeyi kabul etmiyor. o halde benim sevgimi veremeyeceğim bir insana sırf egomu tatmin etmek için veya bir sevgilim olması için sevgilim demek doğru görünmüyor kanımca.
sevgilim olmasını istemediğim için bir sevgilim yok, günümüz kızları sevmek, sevilmek olayını çok farklı anladıkları için hiç gerek duymuyorum.
ulan o kadar uzağımki o islere hani kazara biri hayatima girse direk senin ne işin var, siktir git burdan diyecek moddayim.

o iliski flört sikertmesinde napılıyordu, ilgisi alakasıydı, hitabıydı o derece unuttum aq.
gereği mi var... sevgili sevgisiz olmaz ki. kim seviyor bu devirde doğru düzgün?
Çünkü yorucu.
Siktir et olmasın daha iyi.
karşı cinsten canım yeterince, defalarca yandı. bir daha asla.
efendi, sessiz, sakin olduğum için hiç bir kız bana bakmıyor. tipim ve boyum düzgün ama kızlar kendilerini dövecek, sürekli aldatacak erkeklerden hoşlanıyor.
kimse beni beğenmiyore.
aslında şu sıralar olabilirdi ama tercih etmiyorum sonunda üzüleceğim ne gerek var.
şair beni bulun diyor burda.
istemiyorum gereksiz alınganlık, trip dırdırdan bıktım.
gerçek aşkı yaşayıp yaşatacağım kız yok ya da bana iyisi denk gelmiyor nerde saçma sapan kız varsa beni buluyor. sevgiliye harcıyacağım boşa vakti bilim, sanata harcamayı düşünüyorum. kitap felan okurum resim yapar bir enstrüman çalmayı felan öğrenirim.
Sevgililik kurumuna inanmıyorum.
belki de doğru insanların hayatındaki yanlış insanlar bizlerdik.
aynaya baktigimda sadece aynayi görmüyorum, ne oldugumu biliyorum, ne olmadigimi da.
hastaligimdan dolayi.
yalnız ol mutlu yaşa kafasında biriyim.