bugün

Yetmiyor.
kararı almak oldukça yorucu ve yıpratıcı bir süreç.
Vakit ayırmak lazım.
çünkü dayanamıyorum ve terk ediyorum.

kendi seviyemde bir kız göremiyorum. benim kadar zeki, sempatik, yakışıklı, kültürlü, kimlik -kişilik sahibi bir kız bulmak zor sözlük...
Çünkü evliyim yoksa bekarken hiç yokluk çekmedim çok şükür.
kimseye yazmayıp, kendine yazanları da beğenmeyenler burada mı?
yoo var aslında bi dombili dombalak.
derdimi deşen deşene.
boş iş hobi edinin daha iyi. hem de bu ekonomik krizde ölü yatırım yıpratıyor yoruyor. sevgili bulmaktan kolay ne var. ama gerçekten sevebilecek bir kız yok ya da bana denk gelmedi. aşk maşk hikaye. bir kızda aradığım anlayış, kibar hamfendi, toplum içinde nasıl davranacağını bilen, öyle aşırı güzellik, kilo, boy değişen boya, takıntım yok ama cidden kızlar bayıyo ego tavan. alınganlık hat safhada trip durup dururken mavi ekran verme. şiir gibi çiçek kokulu bir kız olsa niye olmasın. oturup güm batımı seyretsek , ilkbahar yağmurlarında ıslansak. sanki kızlar anlaşmış gibi çinliler gibi hepsi birbirine benziyor. kıza anlatıyorum hayalimi şöyle bir karavan olsa gezsek diye neymiş 5 yıldızlı otel olacakmış. ben macera adrenalin diyorum o kapitalizm.
Aman Ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın.
Çünkü yokum.
yüreğimi hoplatacak biri ile karşılaşmadım. belki de yüreğim eskimiştir.
vallahi bilmiyorum. gerekli şartlar sağlanmadığından olsa gerek?
hiç kimseye karşı sorumluluk ve bağımlılık hissetmek istemediğim için. (bir de çirkin olmak var tabii ama neyse.)
Çünkü bir sevgili yapsam karım kafamı kırar.
Bir soru.

Çünkü evliyim, geçerli bir mazeret olabilir mi?.
Amansız bir heart breaker olmadığınız içindir. insanlar pek sever birinin peşinde sürünmeyi, yüz bulamayıp umutsuz aşık olmayı.
şişmanım çünkü
insanlar fiziğin her şey olduğunu düşündüğü için sanırım uzun süre de olmayacak.
Beş para etmez, beceriksiz, çirkin, yeteneksiz, aptal herifin tekiyim.

Eksiği var fazlası yok.
Vardır elbet bir nedeni de bundan sana ne, kime ne? Ama varsa benden hoşlanan birisi tekliflere de açığım, pembe nüfus cüzdanı olması şartıyla.
tanışmak zaman ister, anlaşmak falan.
belki artık zamanımı harcamaya dönmüştür bu olay.
Çünkü vaktim kıymetli.
benim ilişkiye baktığım gibi türk kızlarının ilişkiye bakamamasından kaynaklanan durumdur. benim takılmam, gezip tozmam ve seninle sıkılana kadar sevişmem lazım. seviştikten sonra karı koca triplerine girmemize gerek yok yani.
Herşeyi tetikleyen zaman bi gün onu da tetikler.
Zamana karışmıyorum.
kıraşıma (bkz: crush) yürüyorum hatta uçuyorum ama tık yok. son 4 ay içinde 5 kez buluşma teklif ettim 4 ünü geri çevirdi. beşincisinin de cevabını bekliyorum. umutsuz vaka. aman, gelmezsen gelme be, sanki elime düşmeyeceksin. senin annenin kızlık soyadından tut anannenin geçmişteki mesleğini biliyorum ben.