bugün

çünkü ikizler burcuyum ve memleketim hakkında '' ora mı ? oradan adam çıkmaz!!! '' yorumları yapılıyor... * *
çünkü bağlanamıyorum kızıaaam ben, yapamıyorum, üzerim seni kızzııaam git benden çok üzülmeden... bak güzelsin gençsin harcarım ben senieee ahahaha nejat işler tribi yok lan yok... bir türlü mevzuya giremedik...

esas sebebi ise galiba insanları etkileyecek bir meziyetimin olmaması ve olması için de aman aman bir uğraşımın olmaması. birisinin peşinden koşup götünü kaldırmayı sevmiyorum. yapıyorsam bile belli bir dereceye kadar. karşılıklı ilgi göremediğim zaman uzuyorum oradan. ne diye dertsiz başıma dert bindireyim ? çenem istediği zaman bülbül olabiliyor maşallah fakat uğraşacak insanlar olmuyor. olsa bile onlar seninle uğraşmıyor vs. bir sürü ıvır zıvır.

aşk olacak, uyum olacak, karşılıklı ilgi olacak, emek olacak zor mirim zor. takıl o yüzden. keep in pomp.
çünkü kimse benimle yapamıyor bu kadar basit.
daha iyilerine layıksın ve sorun sende değil.
Kendine sor sonra hayatı sorgularsın.
Bir insan ne amaçla sevgili edinir?

1-Evlenmek için(tek meşru görebileceğim sebep)

2-Duygusal ihtiyaç için(genelde kızlarda görülen kısım)

3-Fiziksel ihtiyaç için(erkekler bu bölümle ilgilenir genelde)

Bunlar ışığında söyleyebilirim ki muhafazakar bir insan sevgiliedinmez.
Diğer kısım ise sevgili çiftleri arasında amaç farkı var(genellikle) bu da ayrılmaya sebep olur.

Sonuç şu ki; düşünen insan sevgili edinmez.
yanlış anlaşılmasın ama güzel kızlar haric orta tipli kızlara bile aşık olamıyorum

kendimden düşük statüde olmalı (bir erkek olarak kendimi eşim/sevgilimden yüksek statüde hissetmek iyi geliyor)

kaşarlaşmış,ortam malı olmuş kızlara boşa zaman ve para harcayamam.

evet böyle düşününce kız arkaşınız olmaz benim gibi.
Cadolazsam demek.
kabuğunuzdan çıkmazsanız, sürekli depresif olursanız olmaz.
çünkü balık burcu sevgilimi limon sıkıp yemeye yeltendim.
aradığınız zaman olmaz..

aramayın o size gelir... cool ol biraz sümüklerini sil de kendine gel bakalım..
çünkü sen var yaaaaa adamsın. saygılar.
Çünkü gerçekten gerek yok.
çünkü aradığım özellikte biri yok.
uzun süre vardı , yokken ihtiyaçmış gibidir varken de aynı şekilde. aslında yok lan. unuttukça farkına varıyorsun. süper!
Çirkin olabilirmisin?
açıkçasını söylemek gerekirse ben de bilmiyorum.
o konuda ben de kızlara kırgınım.
http://galeri8.uludagsozl.../422/anlamadim_691266.png
Sevgilim olabilecek birisi olmadigi icin. Daha dogrusu o kisiyle karislasmadigim icin. Kendimden buyuk birisi olsa belki anlasirim diyorum... bu duruma kiz pek yanaşmaz. Yani asıl sebebi anlasamiyorum iletişim kuramiyorim.
tip = 0
para = 0

total olarak ;

karizma = 0

karizma = 0 ise doğru orantı yaparak sonucu buluyoruz.

yani sevgili = 0.

matematiksel bir şekilde izah ettim , boşuna sormayın kendinize sebepleri.
Kızlar bakmıyor abi ne yapayım ben .
çünkü neden olsun.
dünyada cevap veremediğiim ender sorulardan biridir.

neden acaba amk..
Kader kanka. Benimde var ama bir sor? mutlu musun diye. Ne evet diyebilirim, ne hayır. Siktir et, yak bi camel.
çok basit bir açıklaması var! beni seveni ben sevemedim, benim sevdiğimde beni sevemedi.
Bugün böyle bir muhabbete kulak misafiri oldum. 20li yaşlarının başında bir çocuk 30larının başında bir abisine dert yanıyordu. Abisi şunu Yap dedi, bunu Yap dedi, olmadı. En sonunda elini vicdanına koy söyle, "sen karı olsan sana verir misin?" dedi. Genç çocuk biraz durdu. "Haklısın abi vermezdim." Dedi. Sonra kalkıp hesabı ödedi.
görsel