bugün

Secilmiyor seciyorum. Fazla seçiyor olucam ki birturlu ilişki olamıyor. Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız.
Çünkü sevgilim olmasını istediğim insan benim sevgilim olmak istemiyor. Bende onu unutup yoluma devam edemiyorum.
(bkz: kendine aşık olmak)
görsel
Çünkü hepimiz görgüsüzüz.
Önce de ve da ları yazmayı öğren sevgili bulursun.

Bi de deyilim değil değilim.
Eli kalem tutan her ergeni yazar alirsan olacaği bu. Kovayi getir şevket.
Düşünce gücüyle olmaz o işler.

Biri tokatlasin şunu ya!
çünkü olgunum, çünkü ciddi bir gelecek peşindeyim, çünkü piç değilim, çünkü tek amacım onu sikmek değil mutlu etmek, çünkü biraz geniş düşünmek, ileriye bakabilmek, hayatın sadece bulunduğun andan ibaeret olmadığını bilmek vs.vs.

edit: bu entariyi eksileyen arkadaş ne olur bi mesaj at konuşalım.
Çok net;

Fakir, aptal ve cirkinim...

Keşke ölsem..
Beğendiğiniz hatunla yüzyüze tanışacak cesaretiniz olmadığı için sevgiliniz yok yazar kardeşlerim.
bende bir tane 30 senelik var.
işten dersten kıza vakitmi kalır zaten. Ev yok birşey yok. Bütün gün çalış birde ders çalış ingilizce çalış. Gitarımı bile çalamıyorum. Abimle anlaşamıyorum iş yerindende ayrılacam galiba. ne kadar da iyi bir insanım oysa. Terslikler geldi üst üste. Bir süre daha gider böyle yaşım 24. Vay arkadaş ayvayı yemişim ben. Ulan nerden geldim bu başlığa şu anda da hem makina başında çalışıyorum hemde ders çalışıyorum.
Tip yok beyin yok ağız gram laf yapmıyor neden olsun ki ? Safi karbondioksit salınımıymışım.

dipnot: bunu da eksileyenler var amına koyayım sözlüğün çivisi çıkmış.
Çirkin olmak en guzel sebep herhalde.
ayna yok mu.
melankoli tarzı hayat sorgulama mekanizması.

belki de sevgilin olmaması çok daha iyi. ya sevgilin olsaydı? ya evlenseydiniz? ya çocuklarınız da olsaydı? ya çok fena kavga etseydiniz? ya sen onu ya da o seni bıçaklasaydı, kurşunlasaydı? ya ölseydiniz? ya öldürseydiniz? ya çocuklarınız cinsel tacize uğrayıp intihar etseydi?

tagline: arabesk de bir hayat tarzı.
Cevabı "çünkü aseksüelim" olabilecektir.

Ama benim sevgilim var. (bkz: neden sevgilim var)
Gayet net "EVLiYiM" şeklinde cevaplanacak soru çeşidine bir örnektir.
Moladayim.
Malım
net.
beklentim çok yüksek değil ama eli-yüzü düzgün bir hanım hanımçık bir kız istiyorum.

halden anlasın,şımarık olmasın,ailesi benim aileme kültürel ekonomik bakından yakın olsun. işte bu kadar şeyi olan kız bulamıyorum.

belkide isteklerim fazladır bilemiyorum.

ilk sevgilim eşim olacak büyük ihtimalle.
Gerek yok.
çünkü artık insanlara ne istediğimizi anlatacak mecalimiz bile kalmadı.
Ailemde gördüğüm sevgiyi bir başkasından göremediğim için. Muhtemelen bir ömür boyu göremeyeceğim ve yalnız öleceğim.