bugün

Sen kimsin ki dostum , sana mesaj atsın o dediğin kızlar?
mesaj atanı çok olduğu içindir başka birine mesaj atmamaları.
çok az bulunur ama eğer zekiyse güzelliğinin farkında olan hiçbir kız bunu çarçur edecek kadar fazla vakti olmadığını bilir. güzel ve zeki kızlar rahatsız edecek kadar gerçekçidirler. ancak salak bir kadının ihtiyaç duyabileceği şeyleri aşmışlardır. o yüzden gerçekten güzel bir kız oturup da bakkalın çırağıyla sekiz saat geyik yapmaz. yapıyorsa ya aşıktır, ya da salaktır.

ortalama bir kızın bile prenses muamelesi gördüğü bir coğrafyada güzel kızlar birazcık şımarabilme hakkına sahipler bence.

karının hedef kitlesi eşek siken barzolar, beyaz atletli yağlı saçlı çok sert hayat okulu mezunları, yaşadığı kafa cambridge düşesi kafası. gözler kör, gerçeklik yitip gitmiş, hezeyanlar ve kırışıklıklarla sadece uzaklara bakıyor.
her gördüğün güzel sanma, güzel öyle bir şey değil...
Güzel kız yok ki sözlükte.
Güzel kız varki sözlükte.
Valla bir tanesi bana attı (ki bahse varım daha güzel sözlük kızı yoktur) artık alışık olmadığımdan mıdır nedir bocalayıp bıktırdım kızı. Gitti tabi haliyle.

Sözlük kızı konusunda zirveyi gördüm yani. Burada kendine güzel diyenler görse depresyona girer.

Velhasıl kelam, güzel sözlük kızları mesaj atıyorlar.
ihtiyaçları olmadığındandır. kaldı ki kimse kimsenin tipini göremiyor sözlükte. dış görünüşe önem verilen bir ortamda böyle şeyler nadir yaşanır. dış görünüşünü ifşa da edemezsin bu ortamda. bazen yazdıklarından yola çıkarak "bununla iyi anlaşırım ben" diyerek mesaj atanlar oluyor ama o da nadiren. hayatı hızlı yaşıyor, çabuk tüketiyoruz. kim birisinin yazdıklarına bakacak, çıkarım yapacak da mesaj atıp uzun uzun tanışacak.
Dün gece o işi hallettim diye umuyorum. Bugün de konuşuyoruz.
bana attılar.

edit: erkek bayan yalan söylüyor ben yazdım.
güncel Önemli Başlıklar