bugün

insanların kafasına takılan bir sorun. elalemin derdi seni mi gerdi diye bir kontra yaklaşım olsa da, nazlı ılıcak ın da bu türban konusunda gerildiği bir gerçek. hayır yani özgürlüğe destek babında türbanlılara bu kadar kol kanat geriyorsa, diğer özgürlükler için de biraz o ojeli ellerini kıpratmalı. tamam türban ülkede geniş bir tabanı bulan bulunmaz bir rant. bunlara özgürlük falan filan deyip kendine en iyi cilayı yaptıracaksın. desinler diye yazacaksın. hayır öyle değilse tak kardeşim şu türbanı. zaten güzel de sayılmazsın. tak diğerleri gibi. ya da sus adam sansınlar.
(bkz: cikarlar icin yapilanlar)
bogaza nazır yalısından surdurdugu bohem hayatına elinde sarap kadehi ile katıldıgı fp toplantılarında turbanı savunarak renk kattıgını dusundurten, ne yasadıgı gibi dusunen nede dusundugu gibi yasamadıgı asıkar olan bır ınsandan beklenen davranısdır.
" tv vericem " diyerek ortalıgı dolandırıp abd ye kacan oguluna inat turbanın arkasında durması malesef akp tarafından yanar doner kısılıgının fark edilmesiyle kendisini milletvekiliğinden etmistir.
yinede umudunu yitirmemiş ve çizgisini dahada radikalleştirerek korumuş bir hanımefendidir.
islamcılar için sadece vitrin malzemesi olduğu için başörtülü olmaması anlaşılmayacak bir durum değildir.
deliler dinle ilgili bazı olguları uygulamasalarda günaha(türban takmamak günahtır demek istemiyorum genel kurallara uymasada akli denge gereklidir) girmezler.
türbanı savunan başı açık kadın propagandası ile reklam yapan şahsiyetin durumudur.
biz toplum partiyiz şiarı ile kullandığı birkaç kişiden biridir kendileri.
en çok yaygarayı bu şahıs koparır ama.kolpadır iktidarcıdır.
nazlı ılıcak ile ilgili çelişkilerden biridir. türbanı geçtim yazın cnn deki bir programa şort ile çıkmıştı.(gerçi bodrum daki evinde çekilmişti program). ilginç tabi. canım isteyen istediğini giyer de bu kadar türbancı birinde garip duruyor.

neyse daha da ilginci kadının kızı da türk kocasını şutlayıp alen sarrafgil adlı bir adamla evlenmiş. adamı tanımam etmem resmini bile görmedim ama adından ermeni olduğu çıkarımını yapabiliyorum doğrusu. olmadı nazlı hanım ya! hem türban takmazsın hem 8 yaşında çocuğu olan kızın kocayı boşar ermeni ye koşar. ee tabi sonra tayyipcim seni milletvekili yapmaz!
garipsenmeyecek bir durumdur. türban yasagına karşı olmak bir din değildir.
demokratik bir tutumdur. nazlı ılıcak demokrat bir kişiliktir zira...