bugün

her entrysi entry nick uyumuna örnek gösterilebilecek yazarş. hoşgelmiş.
(bkz: hee süper hatta hiper star ajdar)
(bkz: dostum entry demişsin nick çıktı)
(#7516611) yarmıştır. *
sözlükte gezinirken gördüm. nicki ilgi çekici bir yazarmış. hoşgelmiş.
(bkz: #7615021) bilinçli yazar.
entrylerini okuyup nickine bakınca beni izlediği hissine kapıldığım yazar.
1#7803975 tesadufen entrisini okuduktan sonra, vay mina koduguma bak. kendisini bilmeden ülkenin sahibi cikiyor. Bir de utanmadan bazi kesimleri kovuyor. Sende ki zihniyetin taa mi naa kooyayim!

2#7673246 yok direk sana özeniyor.

* bu entryi silipte yazida ki 1 ve 2 no lu entryler durursa, arama bir daha beni.
--spoiler--
1#7803975 tesadufen entrisini okuduktan sonra, vay mina koduguma bak. kendisini bilmeden ülkenin sahibi cikiyor. Bir de utanmadan bazi kesimleri kovuyor. Sende ki zihniyetin taa mi naa kooyayim!
--spoiler--

yazarın biri hakkımda bunları yazmış efendim. belli ki benim yazdıklarımdan hoşnut olmamış. atatürkçü olmam kimilerini rahatsız ediyorsa ve benim atatürk ü sevip, yobazlardan nefret ettiğim zihniyetime küfrediyorsan; osman baydemir den geliyor;

(bkz: hassiktir diyorum)

edit-i not:

--spoiler--
2#7673246 yok direk sana özeniyor.
--spoiler--

burada siğircan benim nickimden dolayı böyle bir şey yazmıştr. yani benim onu takip ettiğim falan yoktur. demek istemiştir ki; siğircan ın her entrysinden sonra "nasıl entry ama süper di mi" yazısı göründüğü zaman siğircan süper entry girmiş gibi olacak. bilmem anlatabildim mi?

(bkz: adım adım okuduğunu anlama teknikleri)
(bkz: okuduğunu anla sonra yazar ol)
internette "arıza adam" lakabıyla ünlenen ömer dalman yazar olsa her entry'sinin sonuna iliştireceği cümle.
(bkz: seks sonrası diyalog derken)
(bkz: unutulanları hiç *iklemem dostum)
Gerici , dinci gibi yaftalamalar yaptığı ve bunların sebebini açıklarken Ama ben Atatürkçüyüm biliyomusuuuz diye çemkirdiği için kendisini çok yakında ünlü bir yazar olarak görebiliriz. Velhasıl güzel yöntem şampiyon dediğim şapka çıkarttğım yazardır.
senin için rober hatemo dan geliyor
ooooo (bkz: senden çok var)
(bkz: #7808988)

ayrıca;
(bkz: mi soru ekinin yazımı)
(bkz: ah azizim önüne geleni yazar yapıyorlar)
Yanlış yazdığımı düşünüp ayar vermeye çalışan yazar... Endişeyle izliyoruz sayın seyirciler. Biraz daha zorla şampiyon, az kaldı taşı delmeye. Ayrıca ayar yiyip son çare imlaya sarılan yazar olarakta tanımlamak istiyorum , bakayım güzel oldu.
ormanları seven yazar.evet evet ormanları çok severim ben. yağışın biraz düştüğü yerlerde ormanlar yerlerini çalılara, otsu bitkilere bırakır. bu yüzden sevmem bozkirları. ne işim olur benim ot birikintisiyle?
bir yazar için başarılı bir nick seçimi.
sorduğu sorunun cevabını içinde barındıran nick.
yazdıklarını okuduğumda yüzümde tebessüm oluşmasına neden olan, okunası yazar.
yazdıgı #8058812 entry ile hayranlıgımı kazanmıs sozluk yazarıdır.
(#8170393) entry - nick uyumu. *
nikini pek bi beğendiğim yazar. kardeşim gibi lan.
(#7766629) entry - nick uyumu. evet.