bugün

Amerikan Uzay Ajansı NASA, Ay'daki su varlığına yönelik çalışmalar çerçevesinde Ay'ı füzeyle vuracak.
Ay'a yapılan füze saldırısıyla yükselecek toprak bulutunda su bulunursa, suyunu Aydan elde edebilen bir Ay Üssü kurma ihtimali de artacak.
(bkz: iyi bok yiyecek)
(bkz: başına bela almak)
(bkz: uzayı ve kainatı tapulu malı görmek)
(bkz: oh be hadi be vay be yuru be)
dünya bitti simdi sıra uzayda.
cuma günü yerel saat ile 03: 30 da başlayıp 4:30 da son bulacak durumdur. canlı izlemek için nasa nın resmi sitesi yeterli olacaktır.
önce onlar ay ile dünya arasında ki mesafeyi doğru hesaplasınlar sonra gidip kime vuruyorlarsa vursunlar dediğim durumdur. yine de allah utandırmasın ne diyeyim? dur yapma desem dinlemezler ki....
vursunda uzaylılara inananlar ay tozu alsın biraz. (bkz: uzaylılara inanan eski sevgili)
saat 14:30 itibariyle nasa tv' den canlı izlenebilecek olay.
hiç bahsedilmiyor ama bu olay nasa'nın namus arama çalışmalarının ay kısmıdır. nasa mars'ta namusu bulduktan sonra * şimdi de acaba ay'da da var mı diye toprağı füzeynen delecekler. bakalım, hep beraber göreceğiz ama ben her zaman, namus mars'tadır cümlesine olan inancımı korudum. sanmıyorum orada da çıksın. çünkü namus sadece bir yerdedir ve bulunmuştur.
ilk denemesi iki gün önce şişlide helikoptere havai fişek atmaya çalışan eylemciler tarafından yapılıp başarısızlıkla sonuçlandı.
Sanki ay babalarından miras kalmış kafalarına göre bombalıyorlar

(bkz: amerikaya herşeyin hak olması)
(bkz: nasa füze ile ayı vuracak)
ay'a sondaj vurdurmak varken uyguladığı tehlikeli bir yöntem.