bugün

site fena patladı ama an itibariyle ben alışverişimi yaptım çok şükür. diğer sitelerde 4800 tl olan klimayı 4100'e aldım.

gerçi sipariş henüz onaylanmış görünmüyor ama karttan para çekilmiş. inşallah sıkıntı çıkmaz.
beş para etmez internet sitesi

indirim yaptım der, indirimden önce fiyata bindirir

parayı tahsil eder bir kaç gün sonra biz onu tedarik edemedik der

haftalarca parayı geri almayı beklersin.

bedava verse belki alış veriş ederim.

beş para etmez.
atatürkçü olup bu rezaleti midesi kaldıran varsa buyursun.
görsel
Malum kitlenin kalkındıracağı site olur en fazla.
Allah muhammed gibi sitedir. Kamalistler kullanmasa da olur.
Bundan iyi reklam mı olur?
bu da hakkında 6900 tane şikayetin olduğu bir yorum sitesi.

https://www.sikayetvar.com/n11
ülkeyi yönetenlerin ekonomi politikaları nedeniyle pahalanmış telefon ve arabayı indirimde görünce ki öyle fazla indirim de değil, siteyi övenleri göstermiştir. indirim olsa ne olacak sen zaten indirimde olsa bile değerinin çok üstünde alıyorsun alacağını.

böyle hakkını aramayan insanları anlamıyorum. bir de kadınlar hakkında indirim görünce dayanamaz algısı var ama böyle insanları görünce onlara haksızlık yapıldığını daha iyi anladım.

ayrıca maksatlı yada maksatsız ki maksatsız olacağını da pek sanmıyorum, bir skandala imza atmışlardır. o bildirime o yazıya hiçbir ihtiyaç yokken maksatlı bir şekilde yer verilmiştir.

ayrıca televizyonda reklamıma ne zaman gelsem söverek kanal değiştiriyordum. böyle itici bir reklam olmazdı yani.
tamam vurmayın öldü adamlar.
türkiye'nin en iyi e-ticaret sitesi. güzel bir sitedir
Bugün Güya büyük indirimler yapmıştı. Trendyol'dan bir farkı yok Bakalım Hepsiburada ve Amazon yapacak?
satıcıların ürünlerini normalden daha pahalıya sattıkları site. satın almadan önce satıcının kendi müstakil bir web sitesi var mı ona bakmak lazım, eğer varsa orada %100 daha ucuza satıyordur.
bence gerçekten dijital mecrada bir çok üründe uygun bir site.
ücretsiz kargo ile ücretli kargo ürünlerinin fiyatları size aynıya geldiği alışveriş sitesi.
dijital anlamda gerçekten online satış mecrası olarak en uygun site.
hiç alışveriş yapmadım ama güvenilir duruyor.
Ürün cinsine göre satıcıdan %10 ile %25 arası komisyon alan bir site, çoğu durumda satıcıdan daha çok kazanmaktadır.

aynı zamanda satıcılara ödemeleri 60 güne kadar geciktirmektedir. nihai kullanıcı için yorum yapamam ancak satıcılar için cehennemden farksız bir tekel oluşumudur kendileri.
son 5-6 ay dır zortlamış bir site.. ulan ne zaman buradan alışveriş yapmaya kalsam siparişimi onaylamıyor, sayfa kendiliğinden kapanıyor.. başka bir sitede okudum google crome da çalışmıyor telefon uygulamasından deneyin demişler adama.. bunlar hep n11 uygulamasını telefona indirmeye teşvik etme taktikleri hep.. çünkü düzenli olarak oluyor bu olay.. indirmiyorum ulan indirmiyorum var mı diyeceğiniz.. giderim başka siteden alışveriş yaparım daha iyi.. verem ettiniz gece gece.
1 milyon TL'lik koronavirüs bağışı yapmış site.

https://tr.sputniknews.co...n-2-milyon-liralik-bagis/
kredi kartını kontrol et, gümlemişse...
alacağım bir ürün daha ucuz diye tercih ettiğim ve bin pişman olduğum üründür.
bok gibi site amk. bizim yeğen futbol topu almış burdan basketbol topu gelmiş olaya bak. arıyoruz arıyoruz kimse de çıkmıyor iletişim için.