bugün

4 yılda 2.5 milyar dolar.

ilk reklamlarını hatırlıyorum, aydilge oynuyordu, falan.

4 yıl.
--spoiler--
Failure of Web Server bridge:

No backend server available for connection: timed out after 30 seconds or idempotent set to OFF or method not idempotent.
--spoiler--

naz yapıyor..
alışverişinizin sonrasında puan ve yorum yaparken sizden ürünün resmini de isteyen e-ticaret sitesi. Ya arkadaş manyak mıyım bi yorum yapıcam diye ürünün resmini çekicem de bilgisayara atıcam da yorum yapıcam. Hiç yapmıyorum o nedenle.

edit : resme gerek yokmuş. yeni çözdüm.
ismi dahi reklamın melodisini içinden mırıldanmaya itecek güçtedir. henüz hiçbir alışveriş yapmamak ile birlikte ileri vakitlerde de yapmayacağımın teminatını verebilirim.
CV mi nereden bulduklarini bilmedigim firma. Duzenli periyotlarla arayip bos pozisyonlariyla ilgilenip ilgilenmedigimi soran insan kaynaklarina sahipler.
Ürünlerin indirimli fiyatları normal pazar market fiyatlarıyla aynı.

Fiyatı on liraya yükseltip beş liraya çekiyorlar %50 indirim yaptık diyorlar hemen heyecanlanıp kanmayın. Türlü alışveriş sitesi var artık; oralardan cross-check edin.

Bu konuda hepsiburada.com da aynı zihniyette. Gittgidiyor.com'u en ahlaklı zihniyet gibi görüyorum burada ama tabi onda da çakallar vardır.
Son derece başarılı bulduğum e ticaret sitesi. Çalışma koltuğumun yıldız ayağını kırmıştım buradan yıldız ayak+tekerlek sipariş ettim bir mağazadan. Evime geldiğinde evde değildim şube de ters evime. her neyse gittim aldım geldim bir açtım tekerlekler yok. iade için gitmeye üşendim. Bir yandan kendi kendime söylenirken sadece yorum atmıştım tekerlekler gelmedi diye. Ne müşteri temsilcisine şikayet ettim ne de mağazaya tekerleklerimi ver dedim. 15 dk sonra çat aradı n11 tekerlekler size ulaşmadı mı yorumunuzu gördük mağazayla görüştük size tekerlekleri yollayacaklar falan dediler teşekkür ettim 2 gün sonra tekerlekler de elime ulaştı. Adamlara hiçbir kanıt sunmadığım arayıp şikayet bile etmediğim halde bunu yaptılar. Daha önce bir sürü alışverişim ve iadelerim de oldu hiç sorun yaşamadım. Bence gayet başarılılar.
2 senedir aktif olarak alış veriş yapıyorum iade ve değişimlerde hiçbir problem olmadı ayrıca bazı ürünleri çok ucuz aldım.
Mng kargoyla olan isbirligini kesmesi gereken e magaza.
reklamını gördüğüm andan beri sürekli değişik cafe ve mekanlara gidiyorum, belki mini etekli güzel bir abla önümde domala domala bilgisayara girer diye ama olmadı. hadi o olmadı, bazen tablet taşıyorum, mini etekli olmasa bile geyikli tayt giymiş bir kezban domalsın diye, o da olmuyor.
bu siteyi daha yeni kullanmaya başladım bir kaç kez alışveriş yaptım ve işleyişi çok hoşuma gitti.. şu gün kargoya verilecek diyor ve o gün veriliyor.. ürününüz şu gün gelecek diyor ve o gün geliyor.. müşteriyi adım adım bilgilendirmesi çok hoş.. memnunum.. disiplinli çalışıyor.
hepsiburada yı da seviyorum ama onda zamanlar çoğu zaman uyuşmuyor, kaymalar oluyor o yönü biraz sinir bozucu bir ürünü 10 gün kargoya vermedikleri günü bilirim bekleye bekleye sabır taşı kalmıyor valla..
ama sonuç olarak iki siteden de memnunum.
Kazıkçıdır. Piyasada veya başka sitelerde yarı fiyatına bulabileceğiniz ürünleri, iki katı fiyatından %30 indirim var goygoyuyla gözünüze sokar. Safsanız ve çok da detaycı değilseniz balıklama atlarsınız. Halbuki ürünün normal fiyatı o %30'dan da düşüktür.

Kampanyaları, ürünleri, Tek tek ve dikkatli araştırmak lazım. Ha param bol diyorsanız tabi ki büyük kolaylıkları olan bir site.
genellikle güven vermeyen bir site olduğu hakkında duyumlar olan online alışveriş sitesi.
Beni göz göre göre dolandıran şirket. Hakkımı helal etmiyorum. Artık teknoloji gelişti. Ürün satabileceğim tonla web sitesi var. Sanki kendilerine muhtaçmışız gibi bi havalar.. Yeni keşfettiğim Cosmedrome diye bir site var Türkiye'de popüler olmasa da komisyonu düşük ve tüm dünyaya satış yapabiliyorum sağolsunlar
içeriğinde pekçok market-mağaza bulundurduğu için ürün satın almadan önce iyi araştırma yapılması ve alışveriş yapılacak mağaza hakkındaki yorumların okunması gerekir. 3 yıldır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım; hızlı kargo, ucuz ve genelde kaliteli ürünlerle karşılaştım. tabii 300 lira ve üstü alışverişler yapmadım, zaten bu tarz pahalı sayılabilecek ürünler alacaksanız internetten alışveriş yapmayı pek de önermem şahsen. fakat ufak tefek ıvır zıvırlar konusunda hayat kurtarıcı olabiliyor; mesela 3 tane 300 ml’lik bio true lens solüsyonunu 50 tl gibi komik bir rakama aldım (eczanelerde tanesi 40-50 tl). bu tarz ıvır zıvır konusunda tek geçerim, ne dükkan dükkan dolaşmanıza gerek var ne de kazıklanmaya. fiyatlar gayet uygun.
kesinlikle hepsiburada dan daha iyi hem fiyat açısından hem kargo açısından.
Kısa ve öz uzak durulması gerekendir... Müsteri temsişcisinin yardımı sıfır..
En boktan e ticaret sitesi.

görsel
yaşanan yoğunluk nedeniyle an itibariyle patlamıştır.

11.11 kampanyası başladı.

ekşide 800324 tane entry girilmiş, burada herkes fucker herhalde. kimse alışveriş yapmıyor.
00:00 itibari ile patlamış sitedir. Herifler 11 kasım a özel passat,golf,polo satıyorlar indirimli sitede, tam donanımhaber ölücüleri için ideal bir kartal oto pazarı kıvamında site. Patlaması normal.
Ahaha ulan ya çok gülüyorum amk.

Ulan koskoca şirketsin. Günlerdir götünü yırtıp yaptığın reklam muhtemelen birinin dalyaraklığı yüzünden oluşan sikko bir hatadan dolayı gümleyecek amk.

Ahaha ulan.
alanlardan değil bakanlardan yıkılır yıkılırsa. zira genellikle alıcı değil bakıcı bir milletiz.
Çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bin tane.
Önce bindirim sonra indirim fiyatını takip eettiğiniz ürünleri alın.
Reklam bütçelerinden birazcık kısıp server harcamalarına yatırım yapması gereken sitecik.

Giremedim ama eminim ki abartılmıştır. Amaçları da bizleri siteye çekmekti zaten. 100 liralık şeyi 150 liraya koyup 50 lira indirimle satarlar. Standart esnaf kafası yapmışlardır eminim. Açılırsa bakarım ön yargımı onaylamak için.