bugün

cinsel obje olarak çağrışımının bilinçaltına kodlanmasından kaynaklanan durumdur. sıkıntı yok beyler rahatça yiyin. evet.
tabağa dilim dilim doğranarak yendiğinde yaşanmayacak olan sıkıntıdır.
freud'un ibneliğidir.
bununla ilgili bi hikaye iki yozgatli koyden sehire giderken muz alip trene biniyorlar ve ilk kez muz yiyecekler biri tam yerken tunele giriyor tren ve o anda kardes ben yedim kor oldum sen yeme demis.
edebimizi bozmadan söylersek, buluttan nem kapan insanda oluşan sıkıntı. muzu cinsel obje olarak görebilen insan, düşüncesini sorgulamalıdır.
gece yenmesinden kaynaklanabilir. gece muz yememek gerekir. çünkü hazmı zordur.
vücutta kalsiyum-potasyum dengesi vardır. bu denge her hangi bir yöne kaydırıldığında aşırıya kaçılırsa ölüme dahi sebep olabilir. muz içerdiği potasyum oranıyla bu dengeyi bozar ve kişinin halsiz hissetmesine neden olur. metabolizma bu dengeyi sağlamaya çalışırken size de yorgunluk hissi verir. o yüzden muzun akşam yatmadan önce yenilmesi önerilir. tarihte bu dengeyi bilip muz yiyerek intihara kalkışan insanlar vardır. bu denge patatesde de geçerlidir. o yüzden kumpir yedikten sonra vücudunuz da ağırlık hissedersiniz. kimyasal olarak vücut dengemizin bozulmasıyla oluşan sıkıntıdır. *
bıçakla parçalanıp yendiğinde oluşmayan sıkıntıdır, çatalla yenir. afiyet şeker olur bal olur. ha kabız yapar çok yersen. sıkıntıdan kasıt oysa ben de alası var.
kısaca "lan şimdi yiyorum ama ya adım gay'e çıkarsa napıcam en iyisi yemeyim lan" lardır. devir çok kötü çok.
felsefe yaptırır insana acaba maymundan mı geldik la diye ama muz bekletilmeye gelmez kararır sonra.
ağzıyla yemeyenlerde görülen sıkıntıdır. çözüm vazelindir.