bugün

Bir şart aramamakla başlanıp mutlu edebilecek ne varsa görüp, keşfederek devam edilebilir. Bir başkasını mutlu edebilcek bir şey sizin mutlu olmanıza yetmeyebilir, mutlu etmeyebilir sizinki de bir başkasını bunu akıldan çıkarmamak gerek.
üşengeç olmaktır.
unutmak.
Sevmek.
Cok sevmek.
Daha cok sevmek.
Kendini sev,
Hayati, yasamayi sev.
Dunyaya kazik cakmayacaksin
bu dunya sultan suleyman a bile kalmamis
insanlara, hyvanlara iyilik yap.
Tanimadigin kisilere selam ver,
is yapiyorlarsa kolay gelsin de.
Sana karsi yapilan kotuluklere karsilik verme
kimsedn nefret etme.
Veee hayati dolu dolu yasa...
kendini sevmektir. en çok kendini sevmek.
proaktif olmak ve sonunu düşünerek hareket etmektir.
Sorumluluk sahibi olmak herkezi mutlu eder.Heleki sorumluluğunu yerine getirince verdiği zevk mutluluğun ötesindedir.(sorumluluk dan kastım uzun vadeye yönelik amaçlar bütünü).
--spoiler--
Vazgeçemediğim her şeyimi çöpe attım üstüne bastım, anlatmakla olmuyor ...yaşaman lazım
--spoiler--
'boşver' kelimesini motto edinmek. başka türlü olmuyor, emin ol.
beklenti içinde bulunmamaktır. en azından benim için böyle. olan olduktan sonra karşıdaki kişi için böyle mi yapması gerekirdi, bunu mu hakediyordum demeyip, o da öyle bir cins herhalde deyip geçmektir.
önce sağlık sonra da para.
paradır. bir birimizi kandırmayalım.
beklentiyi hep az tutmak asla umut etmemek.
kendini sevmek.
kendini sevmektir.
Mutlu olmanin ilk şarti kendini sevmektir.
Seni sen yapanları seven insanlar ile iletişim halinde olmak.
benim için bu yarin ölebilecegini bilmektir. bunu aklima getirerek ruhumu dizginler kendimi rahatlatirim. o yüzden bu günü mutlu yasarim. bu teoride tek sorn geri kalan işlere onem gostermekte sıkıntı çıkmasidir. ama iradeli biriysenz yaparsiniz.
deli olacan o kadar. dert yok tasa yok sıkıntı yok.... geçim derdi yok kariyer yok karı dırdırı yok suratsız patron yok....
Kendini sev .
hırssız olmaktır.
Mastürbasyon yapmakovski.
sürekli manevi olarak rahatsız eden birilerinin bulunmaması.
hiç doğmamış olmaktır. valla bak..