bugün

görsel
HAYATINI TÜRK VE TÜRKLÜĞE ADAMIŞ ADAM GiBi ADAM MiLLiYETÇiLiĞiN HAS ADAMI. SENi ASLA UNUTMUCAZ UNUTTURMUCAZ ATAMM
görsel
allah rahmet eylesin makamı cennet olsun unutmucaz seni , Allah'ın izniylede unutturmucaz
asla bir george bush olamamıştır. zaten sevenlerinin de gerçekten sevdiğini düşünmüyorum. kendi hayat tarzlarını onunkine benzedi diye destekliyorlar. gerçekten atatürk ü ve ülkeyi sevselerdi türkiye den kaçma planları yapmazlardı.
görsel
Diyarbakır'da, 1917.
Dünyanın görüp göreceği en iyi lider,asker, siyasetçi, devlet adamı.

Açtığın yolda hedefe gitmekten dahi aciz olan bir gençlik var karşında.

Utanıyoruz atam. Sayimiz az da olsa Türk gençliği olarak Devrimlerinin ve düşüncelerinin arkasında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve hep çalışacağız da.

Ruhun şad olsun.
Adam adam.
şakirdoların korkulu rüyası. pek yakında yeni mustafa kemal'ler çıkacak ve akıl ve ahlak düşmanı şakirtlerin kabusu sürecek.
Atatürk konusunda her zaman söylediğim bir şey vardır;

Atatürk'ü 2 farklı kesim 2 farklı şekilde görür, anlatır. inceleyecek olursak;

Gerçekte olan, tarihi delillere dayanan mustafa kemal(doğru olan); Din düşmanıdır, ingilizlerle anlaşma yapmış, böylece bağımsızlık karşılığında zaten istediği halifeliği kaldırmıştır. Milli mücadele kazanılana kadar din sömürüsü yapmış, ardından 1925 te istiklal mahkemesinde kaç allah dostu varsa asmıştır. Hiçbir kimsenin başaramadığını başarmış, türkleri osmanlılıktan, islamdan koparmıştır, batı gettosuna dahil etmiştir, bu yüzden tüm dünya liderlerinin en büyük saygılarına sahip, derin bir "maşaallah" çektikleri kişidir. Kabul etmek gerekir ki zamanının en büyük siyasetçilerindendir. Zamanının en büyük komutanlarındandır. içkicidir, Dedesi ve soyu hakkında muammalar, açıklanamayan tezatlar vardır. Gençlik resimlerinde koyu kahverengi gözlüdür, lakin yaşlılık resimlerinde ise gözü mavi renklidir. Hatta yaşlıyken burnu dahi dikkatli incelendiğinde bayağı farklı görünecektir. hadi gelin burdan yakın. Kuran'ı kerime "gökten indirildiği sanılan kitap" demiştir, hatta kazım karabekir'in "paşarın kavgası" isimli hatıra kitabında islam'a ciddi şekilde hakaret ettiği, onu bırakın karşı geldiği görülen kişidir. Şu anki chp esasında tam olarak onun mirasını taşımaktadır. bir adım bile kaymaz.

Milliyetçilerin açıkladığı mustafa kemal(yeni bir milli kült oluşturmak adına oluşturulan); Dindardır, halifeliği osmanlı sultanları istismar ettiği, halifelik altında hakkaniyetsiz işler yaptığı için kaldırtmıştır. Dine bir sürü hizmet yapmıştır, dine hiçbir şekilde engel olmamıştır. Milli mücadele onun sayesinde kazanılmıştır. Bir sürü yobaz, isyancıyı asmıştır. Şeyh sait isyanı üzerine bütün doğuda isyancı kürtleri yok etmiştir. Kısacası bir peygamber kadar kusursuzdur. Tüm medeni kanunları vesaire uygarlaşmak için kurmuştur, laik olmayan hiçbir kimseyi devlet dairesine almamıştır. çünkü halk o zamanlar cahil ve yobaz, bağnazdır. Hatta bazılarına göre hafızdır, şeyhi dahi vardır.

Okuyan karar versin.

Benim düşünceme göre, şu anki chp tam da atatürk'ü temsil etmektedir. Çünkü atatürk'ün yaptığı da o günün şartlarıyla tam olarak, chp lilerin bu gün yaptıkları gibidir. Aynı doğrultuda ve mantalitededir. Batıya yaranmak adına koca bir medeniyeti yok etmiştir.
100 yıldır şakirtlerimizin hedefindeki adam. bunlar halen sızı çektiğine göre demek ki hep doğru işler yapmış. nur içinde yatsın.
fatih sultan mehmet'i de kendisini sevmekte sıkıntı yok.

sevin bu insanları. türkiye böyle böyle yükselir.
(bkz: mete han)' ın, (bkz: attila)' nın, (bkz : bumin kağan)' ın, (bkz: mukan kağan)' ın (bkz: bilge kağan)' ın, (bkz: alparslan)' ın, (bkz: sultan melikşah)' ın, (bkz: osman gazi)' nin (bkz: fatih sultan mehmet)' in, (bkz: yavuz sultan selim)' in ve (bkz: kanuni sultan süleyman)' ın miraslarını taşımış kutlu türk ulu hakan kür şad ruhlu son başbuğdur.
Türk'ün atasıdır.
Bugün Türklüğün köküne girişenlerin baş düşmanıdır.
Aldıkları nefesi silkeyim.
Manevi babam, aldığım son nefese kadar askerinim.
reisimiz önderimiz başkanımız komutanımız mavi gözlü devimiz her şeyimiz.
başkomutan.
görsel
Kendisini övmeye kelimeler yetmez.
Bu ülke seni hiçbir zaman unutmayacak.
Edit:(-------)
Unutursak öldüğümüzü varsay.

görsel .
Atam atam atam ne kadar atam desemde boş atam.
Atam atam az kay da ben yanına yatam kurtar beni bu yobazlardan.
Kürt düşmanı ex asker ve siyasetçi, bazı müridleri kendisine "atam"der, ilginç.

Bu arada dersim'i unutursak kalbimiz kurusun kemal paşa.
Ah ah!!bu ülke hiç bir zaman unutmayacak bu ismi.
--spoiler--
Kemal Atatürk'ün karakterinin bir cephesini göstermek itibariyle bir noktayı hatırlatmak isterim. Bize savaşlarından birini anlatıyordu. Birdenbire durdu: "Görüyorsunuz ya", dedi. "Birçok zaferler kazandım. Fakat bunların en büyüğünden sonra bile her akşam, savaş alanlarında ölen bütün askerleri düşünerek içimde derin bir keder duyuyorum." Cesaret ve zekâsından başka yüreği bu kadar yüce olan böyle bir şef'in, yurdu için mucizeler yaratmış olmasına şaşılabilir mi?
--spoiler--

- George Bennes, Vu Gazetesi, Fransa.