bugün

türk tarihinin gelmiş geçmiş en büyük lideridir. ve bu olguyu onun yerine geçmek isteyen arap götü yalayan orospu çocuğunun teki asla başaramayacak. net.
türk tarihinin gelmiş geçmiş en büyük lideridir. ve bu olguyu onun yerine geçmek isteyen arap götü yalayan orospu çocuğunun teki asla başaramayacak. net.

edit: eksile amına kodumun göt kılı seni.
babalar gününde babalar gününü kutladığım adamdır.sizde kutlayın lan bu adam sayesinde bügün ananın babanın elini öpüyon unutma.baban bile sana öyle büyük babalık yapmaz , yapamaz...
ananı da al git diyenlerin anlayamayacağı bir lider.
Unutmayız yaptıklarını!
tayyoşcular, bu ülkeyi mahfediyor efendim, düzellitkleri hiçbir şey yoktur ve gerçek olan da budur! tayyoş denilen gürcistanlı hiçbir şey düzeltmez işte gerçek olan budur!
http://www.gezileceksehir...turk-ile-ilgili-kitaplar/
Hani bazen içinden gelir bir şeyler dersin ''lan söyleyeceğim artık'' Sonra durursun boğazında düğümlü kalır iki satır. işte o satırın roman halini düşünün...

öyle özledim ki...
adaletsiz devletlerde yanına alınacak 3 sözcük. hayat kurtarır.
eksi sozluk solcularina gore gundeydoguda terorist olduren bir fosiktir.

eksi sozluk solcusu yani, hani su pkk'li solcular, kurt milliyetcileri hani.

hani turk olduklari yalanini soyleyenleri bile olanlardan.
başbuğumuzdur yolu yolumuzdur devrimlerin ilelebet yaşayacaktır.
Atatürk’ün amacı ulusal ve savunulabilir sınırlar dahilinde, bir Türk ulus-devletini kurmak için Türk milliyetçiliğini öne çıkarmaktı.

Atatürk milliyetçiliği din ve ırk ayrımından uzak, ortak yurttaşlık temelindedir. Ortak mazi, lisan, ahlak, kültür ve hukuk Türk Milletini oluşturan temellerdir.

Atatürk'e göre, milli hudutlar içindeki "Türk Milleti'ni, etnik kökenlerine göre ayrıştırmak birkaç düşman aleti beyinsiz, mürteciden başka hiçbir millet ferdi üzerinde üzüntüden başka bir tesir bırakmamıştır" Ben kurucu ana ırk olarak bu ülke sınırları içerisinde ''Türk'' derken ''Türk'üm'' diyen herkesi Türk kabul ediyorsam, soy araştırmıyorsam, kafatasçılığı yapmıyorsam, dışlamıyorsam, onlar da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı oldukları için gururla ''Türk'üm'' diyebilmeli...

Diyemiyorsa ben ona sadece ''ırk olarak Türklüğü inkar ediyor'' gözüyle bakamam ''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını kabul etmiyor, inkar ediyor, istemiyor'' gözüyle bakarım, böyle birisinin de bu topraklarda yeri yok demektir...

ırki olarak isterse Aborjin olsun, beni alakadar etmez, Kürt'üm desin, Rum'um desin, Ermeni'yim desin ama Türklüğünü inkar etmesin, Türklüğünü inkar etmesi demek doğup büyüdüğü bu toprakları inkar etmesi demektir.
Bugünü anlatan sözlerinden biriside şudur.

--spoiler--
Sultanlarla, halifelerle yönetilmiş ve yönetilen memleketlerde vatan için, millet için en büyük tehlike, sultanların ve halifelerin düşmanlar tarafından satın alınmalarıdır. Bu çoğu kez kolaylıkla sağlanagelmiştir. Meclislerle yönetilen memleketlerde de, en öldürücü taraf, bazı milletvekillerinin yabancılar adına ve hesabına çalınmış ve satın alınmış olmalarıdır. Millet meclislerine kadar girebilmek yolunu bulabilen vatansızlara tesadüf etmenin uzak bir ihtimal olmayacağına, tarihin bu konudaki örnekleriyle karar vermek zorunludur. Bunun için millet, vekillerini seçerken, çok dikkatli ve kıskanç olmalıdır. Milletin hatadan korunması için tek güvenilir çare, düşünce ve hareketleriyle milletin güvenini kazanmış siyasal bir partinin seçimde millete rehberlik etmesidir. Genellikle millet bireylerinin, adaylıklarını ortaya atan her kişi hakkında karar vermeye yarayacak güvenilir bilgi ve isabetli görüşe sahip bulunacağını kabul etmek, teorik olarak tasarlansa bile, bunun tamamen doğru olmadığı, deneyimlerin deneyimleriyle inkâr edilmez bir gerçek olmuştur. (1927); (Nutuk 11, s. 501-502)
--spoiler--
en sondaki çocuğun yorumu en iyisi. çok doğru bir noktaya parmak basmış.

https://www.youtube.com/watch?v=90yhXpqYZ_Q
vefa borcu olan insanların küfrettiği, kıymeti kimselerce bilinmeyen, cumhuriyetin gördüğü en faydalı vatansever ve milliyetçi adam.

türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu.
azınlıkta kalsakta; cumhuriyet aşığı, türkçü kesim olarak izinden yürümeye devam edeceğiz!
şeriatçı ya da kürtçü propaganda borazanlarının, yalanlarla, iftiralarla yıpratacaklarını sandıkları adamdır.

daha önce de bir kaç defa gündeme geldi. atatürk'ün hayatı boyunca para sıkıntısı çektiği bilinirken, nasıl olur da sonra zengin olmuş, bu halktan niye gizleniyormuş falan. gizli olan hiçbir şey yok. nasıl olduğu tüm atatürk biyografilerinde yazıyor. her kazandığı helaldir. herkesi kendiniz gibi sanmayın.

karşınızdaki adam savaş meydanlarında canı pahasına savaşıp devlet kuran birisi.

cia parasıyla sahte tarikat kurmadı o.

bütün geliri, nasıl kazandığı kitaplarda yazıyor. ve bütün mal varlığını da yine devlete bırakmıştır. kız kardeşi muhtaç olmasın diye maaş bağlattığı da doğrudur. ne yapacaktı? bütün mallarını, o fabrikaları akrabalarına değil, kardeşine değil, arkadaşlarına değil, "devlet"e bırakmıştır.
Tanrı türkü korusun ve yüceltsin, izindeyiz. Bugün Chp'ye oy verdim ve Chp'yi koalisyon hükümetinin önemli aktörü olacak pozisyona getirmenin sevincini yaşıyorum.
bazıları hainlik yapsa da biz unutmadık seni.
Sende suc yok atam.

Butun suc kemiklerini sizlatanda..
kendinizden yana şüpheniz varsa ki eğer " atam emanetine sahip çıkamadık " gibisinden, bu sizin probleminiz. yiğitler gibi her seferinde ve her defasında turanın peşinden gittik ve vatan hainlerine göz açtırmadık biz. bu sebepten dolayı kendimden şüphem yok fakat ülkemden var. elbet bir gün bunların hesabı sorulacak atam merak etme.
kurtardığı vatan ne hale gelmiştir cidden yazık.
türk milletinin başbuğudur.
Ah atam memleketin haline bak yangın yeri gibi paşam...
milletimize allahtan çok yararı olan yüce başbuğdur.
atatürkçü görünüp atatürk heykellerini yakan, atatürk'e hakaret eden, türkiye'nin bölünmez bütünlüğüne karşı olan şerefizlere oy verenler, size söylüyorum. atatürk'ün kemikleri sızlıyor.
http://www.uludagsozluk.c...emal-atat%C3%BCrk/1/ters/