bugün

"bankadan kredi almak için önce ihtiyacınız olmadığını ispatlamanız gerekir."
Secret hiç tutmaz murphy her zaman tutar.
Susuzluğun yarattığı boğaz ağrısının konuşurken verdiği bir acı varken, babanın sorulan soruyu 3. Sefer de anlaması.
Çalışman gerekir, televizyonda bir sürü şey olur; işin gücün olmaz, televizyonun başına oturusun izleyecek şey bulamazsın.
iki kırmızı ışıktan sıralı şekilde geçerken ikincisi mutlaka kırmızı yanar.
kitap okumak istediğinizde mutlaka telefon çalar.
evde yalnızken telefon ve kapı aynı anda çalar.
bir mekanda birinden ateş isteyeceğiniz zaman çevrenizdeki kimse sigara içmiyordur.
telefonun şarjı en önemli anlarda biter.
karşındakini sevmezsen ondan vazgeçebileceğini bilirse yıllar boyu gitmez, lakin tam tersi durumda 2 dakika da yabancı olur.
kaz ise kazıkla.
kişinin inancına göre "murphy yasaları = kader" şeklinde olabilir.
geçerliliği %100 ispatlanmış yasalardır. Teşekkürler reyiz.
- Bir kadının kalbine giden yol en beklenmedik zamanda beklenmedik bir hediyedir.
- Bir kadını ne kadar çok isterseniz sizi o kadar az isteyecektir.
- Her yapılan iyilik çok da iyi olmayan bir karşılık bulur.
- Birinin seni ne kadar sevdiği, senin onu ne kadar sevdiğinle ters orantılıdır.
- Gerçek olamayacak kadar iyi gorunuyorsa, genelde öyledir.
- Kadın, geçmişinde elde etmiş olabileceği erkekleri, erkekler ise elde edemedikleri kadınları asla unutmaz.
- Bir erkek, bir kadını sevmediği sürece onunla mutlu olabilir.
- Gülümse, insanları neden diye merak ettirirsin.
- Her zaman bir partneriniz olduğunda ikincisini elde etmek daha kolaydır.
- Eğer bir birlikteliğin yürüyeceğine inanmadığınız takdirde yine de deneme ihtiyacı duyuyorsanız, yürümeyecektir.
- ilişkiniz varsa kadınları size çekersiniz, ilişkiniz yoksa hastalıklıymışsınız gibi sizden kaçarlar.
- Bir kadın size "arkadas kalalım" derse sizi aramayacaktır. Ararsanız da açmayacaktır.
- Bir kişiye samimi olmak her zaman o kişiyi size düşman yapacaktır.
'' en uzun yanan yeşil ben geçecekken sararır.''
yanılmayan kurallar dizisidir.
bir şeyi çok isterseniz kesinlikle olmaz.
bazıları mantıklı olan yasalardır.
2 sendeden beri, her Allah'ın günü bindiğim dolmuşlardan birinin kapı otomatiğinin ilk defa, arkadaşımın düğününe giderken araç içindeyken bozulması. ilk tecrübemin böyle önemli bir günde olması.*
Murphy senin aq dedirtecek yasalardır.
birseyin ters gitme ihtimali varsa mutlaka ters gider recelli ekmegin hep recelli tarafinin halıya dusmesi gibi.
ilaci acmak icin denediginiz kısım prospektusun olduğu kısım olacaktır.
usbyi sokmaya çalıştığınizda hep ilk olarak yanlış tarafı denersiniz.
bütün yaz ağrımayan dişin işe başlayacağın hafta ağrımaya başlaması. *
kablolar birbiriyle temas ediyorsa mutlaka dolanır.

arkadaş bir tek bende mi oluyor bu bilmiyorum her ama her fırsatta mutlaka bu durumla karşılaşıyorum. şu ömrümde ne çektim şu kablolardan anlatamam. ya masanın ayağına takılır, ya birbirine dolanır. iki kere laptopı düşürdüm, sayısız kulaklık ve şarj aleti bozdum. speakerlardan biri yüzlerce kez ayağıma takıldı. lanet olsun. lan yolda kalırım, arabaya küfrederim, kombi bozulur söverim, bilgisayar tekler ana avrat giderim. yirmi küsür yıllık ömrümde şu orospu çocuğu kablolara tek bir laf etmedim. neden bilmiyorum ama sanki sövsem duyup inadına karışacaklarmış gibi geliyor. ne zaman bunlara el atacak olsam salak gibi içimden dua ediyorum allahım nolur karışmasın nolur noluuuueer diye. nafile tabi. küçükken amcam bi uçurtma yapmıştı. boyumdan büyüktü. zor tutardım, günün birinde bunun ipi dolandı bende çözmeye üşenip saldım uçurtmayı. akşamına tabi bir ton laf. o kodar oğroştuk yau sen salakmısın çocuğum vs. herhalde ordaki gevşekliğim üzerine ip ve kablo dünyası beni kökten lanetledi. ezan da okunuyor mübarek vakit allahım nolur sen bu işe bi şey yap.
sevgilisini sürekli ikna eden daha çok seven ve terk edilecek olandır.

mesajlara anında cevap veren sevgili zamanla kaybedicektir.

ayrılmakla tehdit edip o ciddi ayrılık mesajını atmayan sevgili güçlü gözüken ama daha çok seven taraftır.

daima fedakarlık yapan sevgili terk edilir.

gözü dışarda olan sevgili bunu arkadaş canlısı olmakla açıklar.

seni bırakamam diyen sevgili yıl bitmeden bırakır.

buluşmaya hep bir taraf geç kalıyorsa az seven taraftır.
Sen seviyorsan o mutlaka daha az seviyordur.

Sen ısınamadıysan o aşık olur.

Her şey yolunda gibi görünüyorsa mutlaka başka biri vardır.

ikiniz de asık olsaydınız zaten beraber olamazdınız.

(uydurdum bu arada)
ortamlarınız okul yada iş yüzünden değiştiyse ilişki bitme sürecine girer.
ilişki kötüye gidiyorsa ; düzeltmeye çalışma yoksa daha kötüye gider. akışına bırak.
sizi sevenle, sizin sevdiğiniz kişi asla aynı kişi değildir.