bugün

fıldır fıldır stüdyoda gezinmesi başımı döndürüyor. sabit dur be adam. *
neşeli ve enerjik sunucu. bence sunduğu haber programı keyifli.
zeki ama egoist bir adam.

egoizm seyirciyi irite eder.

fenasi mesajına memnun oldum ben de fecisi cevabını vermesi de zekasının göstergesi.

egoyu bir kenara atsa, izlenir.
itici hareket ve mimikleri olan adam.

sabah sabah sinirimi bozdu.
yavşak la bu.

ömrümde en nefret ettiğim tip erkeğin şımarığıdır amk o da bu heralde.
kendini beğenmiş biridir .
Hala programi devam mi ediyor bunun!?

"Yapmacik"lik ve "iticilik" nasil olur diye anlatilmak istendiginde kendisi ornek gosterilebilir.

Programina Bir kere denk gelince hayata kusuyor insan.
çok yapmacıktır. samimi, sıcakkanlı olacagım diye kendini komik duruma düşürür.
ozunde iyi biri aslinda, tanisaniz seve... ibnenin teki amk. boyle bi adami nasil cikartiyolar oraya ilginc. yapmacik ve itici denmis defalarca, olsun bizde yazalim. iticilikte sinirlari zorlamis kisi. sirf bu adam yuzunden hafta sonlari sabah haberlerindn sogudum.
bugün sabah kendisine sadece 10 dakika gibi bir süre katlanabildim. adam bildiğimiz iticilikte doktora filan yapmış. gelen yorumları okurken 'allaaam yarbbim' 'sen kendi işine bak kaardşim' demeler nasıl bir şahsiyet çözemezken kendisine şehzade murat diyor ve sanırım her yayınında çorabını gösteriyor bugün kırmızı giymiş öyle değişik ve gereksiz bir insandır benim için. ayrıca 'murat Güloğlu evinizin oğlu' olayına girmiyorum bile.
fatih portakal'ın kopyası.

hatta boynuz kulağı da geçmiş.

imajı haberlerin önüne geçiyor dolayısıyla haber değeri bitiyor murat güloğlunun tarz değeri ortaya çıkıyor.

spikerin halka örnek olması gerekirken bu arkadaş, fakata bir de fekat diyerek türkçeyi bozuyor.

spikerlik ciddiyet işidir. trt spikeri gibi olun demiyorum ama imaj haberin önüne geçiyorsa, izleyiciniz haberleri değil kıyafetlerinizi konuşuyorsa sizin yarardan çok zararınız var demektir.

stüdyo zaten anaokulu gibi. dikkat çeksin diye "mehmet ali birand"ın saat-kravat kombinasyonu gibi bir tarz oluşturulmaya çalışılmış.

bana kalırsa bu kişiler, haber sunmayı bırakmalı magazin sektörüne atılmalılar, oraya daha çok yakışırlar. hatta çocuk programları yapsalar bence seyirci yaş oranları layığına ulaşır kanaatindeyim.
Sarı pantolonlu televizyoncu. Sarı evet.
o ne biçim pantolon lan dedirten haber sunucusu.
pembe galiba, pembe evet.
kesinlikle bir ismail küçükkaya değildir.
son derece itici bir sunumu olan spiker.
Komik sunucu. Ben seviyorum.
Show programları yapsaymiş daha başarılı oluşmuş dediğimiz sabah haberleri sunucuşu.
evimizin oğlu murat güloğlu.

giyim tarzına hastayım. saatlerine ayrı bitiyorum. çok seksisin.
dar gömlek, nipple, gözlük, renkli çorap, çakma renkli saat; Salvador Dali sürrealizmli şahsiyet.
kimseden korkmadan haber sunan vatana hayırlı insanlardan. inşallah onunda ipi çekilmez.
Tekniği iyi olan haber sunucusu.
dallamanın önde gideni.
gelecek vaadeden sunucu.
konuşmasını bilmeyen bir millet düşmanı daha. torpilin kralı ile iş yapıyor.
uyuz, şımarık ama bu oğlan cocugu yürür gider.