bugün

kendini beğenmiş bir balon.
YENi şarkısı kötü, sadece vücudu güzel popçu.
her gördüğümde beni ekrana kilitleyen erkek!

erkek gibi erkek, yıllardır denk gelemedik ama bu sefer tanışıcaz az kaldı bebeğim.

edit: memeleri, kel kafası ve bütün kusurlarıyla erkek gibi erkek. her haline ölünür.
doğrudur VALLA . kime GÜVENECEĞiMiZi şaşırdık bu devirde.
alnı biraz büyük sanki ya.
bu adamı tv de görünce hemen kanalı değiştiriyorum. bu kadar itici bu kadar vasıfsız bi adam görmedim.

sana öfkem maximum amk.
Ulan bunada erkek diyolar ya vay amk. Senin ben goren gozunun kornasini sikeyim yalaka orussspppuuu.
https://www.youtube.com/watch?v=QjRYopBRUIc

ve tanrı erkeği yarattı.
En çok özledim şarkısını sevdiğim sanatçıdır.
yirim.*
https://www.youtube.com/watch?v=QjRYopBRUIc

kezbanlık yapmak istemiyorum ama bu erkekse, bizimkiler ney?
Bu adamı beğenmeyenler brad pitt ile sevgililer sanırım.
bu adam aşık olmasın çok kıskanıyorum.
sempatik,ama sevmedim sevemicem,sevenlere karşı saygım sonsuz.
kıl oluyom o adama ...
Ciddi ciddi tipsiz bence. Bir hugh Jackman, Stephen amell varken bu çok boş.
eğri oturup doğru konuşmak gerekirse, çok yakışıklı çocuk. ama biraz karizma yönünden kusuru var gibi. e o kadar da olucak artık. hugh jackman suratsızından filan hayli hayli yakışıklıdır kendisi.
Aslı Enver e doğum günü için şarkı yazıp klip çekmiştir.
Şarkıcı olmasa, yüzüne makyaj yapılmasa sokakta yüzüne bile kimse bakmaz ama işte para nelere kadir.
(bkz: aslı enver)
kariyerini acunu yıkama yağlama uğruna heba eden tereyaģı gibi oğlan. halbuki bundan 5 - 6 yıl önce herkes onu konuşurdu...
sesi alt oktavdan güzel ve yumuşak gelebilir fakat, üst oktavdan okuyup name yapabildiğini gördünüz mü hiç?

canlı sesiyle böyle bir performansı varsa bu entry'i mi sileceğim.
dominik cumhuriyetinde herhangi bir ödül oyununda hemen jantisi çalan adam. adamlar ülkenin en leş mekanına gidiyor , kenarda ''moruk bu nerenin kubarı '' diyen tipler var ama çalan şarkı ne bilin bakalım ? janti. evet.

yeter abi. yeter.
Aşkı Bulamam Ben ve maksimum şarkısıyla gönlüme taht kurmuş yakışıklı, bir o kadar da tatlı, oyunculuğu da olan bir şarkıcıdır.
Bu gece Beyaz show da 3 tane şarkı söyledi.Hepsi playbackti.