bugün

Albüm malbum gibi gereksiz işleri bırakan ve kas çalışıp saçları yaparak film ve TV şovu işlerine girmiş adam ..

Ne o öyle stüdyoya girip beste şarkı falan kim uğraşacak AMK.

Adam bug bulmuş yuruyor.
üstüne bu aralar bir ton iftira atılan şarkıcıdır. Sosyal medyadaki kirli bilgi adamı resmen yaktı.
(bkz: 5 para etmez şarkıcılar listesi)
Hdpli olmadığını twitterında açıklayan yakışıklı, komik, yetenekli şarkıcı.
bir zamanlar her klibinde terliyordu. (bkz: terli buğulu ten)
görsel

Bu hali çok güzeldi keşke bozmasaydı.
Ortası Dökülmüş saçlar o göbek tam erkek gibi durduğu zamanlardı.
son dönemlerdeki bir reklamda kasap olmuş eski sınıf arkadaşı ile karşılaşan şarkıcı.
kızlar bunu hala beğeniyo mu lan ?
itici ve ozenti bir bey. istedigi kadar sempatik olsun who cares?
erkek sanılan ılık.
Bu adami beğenmeyen tek dişi benim heralde sanırım lezim.
Sahneye çıkışıyla ergen kızların gırtlak kanseri olmasına sebebiyet veren kişidir. içine Tarkan ruhu kaçmıştır.
Çok itici ve şaklaban.
acun yalakası top kafalı kız sesli justin bibır tipli şarkıcı diye nitelendirilicek vasıflara sahip olmayan insan.
konserinde murat boooooz bizi de boooooz diyenleri duyunca aynı vakti paylaştığım gençlerden utanmıştım.
aldığım bir duyuma göre eşcinsel olan şarkıcı. Eliz sakuçoğluyla evliliği falan hep göstermelikmiş. askerlikten yırtmak için almanyada evlenmişler falan. Neden yakışıklı ve sempatik erkekler hep gay olur ki zaten.
Kendini ne sanıyor merak ettiğim pörtlek. Eserden çok etkilenmis galiba ama komik olacam derken itici oluyor. Gezi parkı sırasında acun abisinden korkup bebe gibi ağladığını çabuk unutmuş galiba.
Ne kadar tatli bir adam serefssiz. kiskandim.
Aşkilotzi.
Hayalimdeki yakışıklı. Maşallah. Allah esirgesin.
Tv8 de filmi yayınlanan zaat.
Arada sempatik geliyor kabul ama sonra beyaz ışık görüyorum geri dönüyorum meğersem sevgilim kafama vurmuş.
Alık alık bakmasına bi bok olmadığım insan. bir de o ses türkiye'de kızları sarılıp döndürüyor ya banane diyorum.

müziğini dinlemiyorum ve sempatik miymiş bilmiyorum. sempatik değil diyen kimmiş onu da bilmiyorum.

Şöyle bi baktım da ben bi bok bilmiyorum.
Hem yakışıklı, hem yetenekli, hem de oldukça sempatiktir.
Yaptıklarını samimi içinden gelerek yapıyorsa helal olsun ama imajım bozulmasın insanlar beni daha çok sevsin diye yapıyorsa yazık adama.
güncel Önemli Başlıklar