bugün

"Bir Beşiktaş'lı ve futbol oynayan biri olarak geçen sene Fenerbahçe'nin tüm maçlarını izledim ve şike yaptığına inanmıyorum. Beşiktaşlıyım Ama Fenerbahçeyi izlemekten büyük zevk alıyorum. Bütün maçlarını izledim. 2010-2011 sezonu verilen mücadeleye şike dediler ya alın terine hakaret ettiler o zaman dedim ki: "Evet Bu Ülkenin En Büyük Takımı Fenerbahçe !" Beşiktaşlıyım Ama Fenerbahçeyi Ve Fenerbahçelileri Çok seviyorum .." demiş şarkıcı.

Kaynak: Facebook sayfamdaki paylaşım (götüm değil yani*)
Detaylı olarak ilk defa o ses Türkiyenin yılbaşı özel programında görebildiğim şarkıcı.

O ne ince bacaklar öyle leylek gibi? Tam bir çalıbird adam. Bacaklar uzun, sıska, çizmenin içine koysan fır fır dönerler. Hele Eser'le düet yaparken Eser'in çam ağacı gövdesi bacakları yanında anten kolları gibi kaldı adamınkiler.

Nacizane tavsiyem biraz koşu yapsın, bisiklete binsin, et tavuk balık yesin.
soyadı boz olan bir adamın "sen benim soyadımsın" diye şarkı söylediği bir yüzyılın çocuklarıyız. fark ettiniz mi?

karakterim yetse tweetler haykırırdım.
memelidir. net.
hakan gence sormuş
perihan mağden cevaplamış.

Peki Murat Boz?

- ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında ona bayıldım. Şahane mizah yapıyor. Boy, pos var. Ses var. Maalesef sahnede ruhu yok.
sesi iğrenç olan sanatçı.
o ses türkiye yarışmasındaki duruşuyla genç kızların dışında çoğu türke de kendini sevdirmiş şarkıcı. şarkılarını dinlemem öyle ama sevdim kendisini takımı da gayet iyi va tutarlı tercihleri var. gerçi bu sene kimin birinci olacağı belli.

görsel
hal ve hareketlerinden gay olduğunu tahmin ettiğim şarkıcı.
hemşerim. annesi babamın, teyzemin öğretmenidir. teyzesiyle çok rakı içmişliğim vardır. sevinsemmi üzülsem mi bilemedim.
http://magazin.haberturk....6428-memeler-bas-kaldirdi
böyle bir başlığa maruz kalmış şarkıcıdır. (bkz: yazık la)
Canli yayinda sacmalayan popcu.
an itibariyle o ses türkiye'de söylediği "özledim" parçasıyla ayda'yı sahneden silmiştir.
özledim adlı şarkısına kadar hiç ama hiç dinleme gereği duymadığım şarkıcı. Hep züppe, ukala, şımarık bir tip olarak gelirdi. o yüzden şarkılarını da sevemezdim. Bir gün bu şarkısını duyduktan sonra ''şımarık da olsa Allah için güzel şarkı'' deyip kendisini dinlemeye başladım. Sonra o ses türkiye diye bir program çıktı ve aslında kendisinin çok tatlı, sempatik, komik biri olduğunu fark ettim. Bildiğin laflarımı yutturdu bana kendisi.
o ses türkiye'nin finalinde giydiği o pantolonu gördüm ve hayattan soğudum. tamam seni biri giydiriyor, buna lafım yok ama insan giydiği şeye bir bakar. bana yakışmadı yahu bu der. ne biçim renk o. sarı desen sarı değil. bildiğin cıvık bok rengi. sanatçılığına lafım yok ama seni giydirene laflar hazırladım.
(bkz: ağzını burnunu yidiğimin)
kusmuk sarısı bir pantolon giyerek ilgi çekmeyi başarmıştır. o nasıl bir pantolon amk ya. *
jinekomasti mağduru, artık modası geçmiş popçu.
görsel
(bkz: geri dönüş olsa)
custin biber in yaşlanmış türk versiyonudur.
bugün doğum günü olan şarkıcı.
- murat beni boz - diyen hayranlara sahip sarkici

Yakinda gay olduguna dair haberlere sasirmamak gerek, ayrica konserlerinde kendisine atilan ic camasirlari acik attirma ile satilacakmis, tabi yersen

Kezban ve abazanlara duyurulur..

Tanim: o ses turkiye yarismasiyla birlikte dikkatleri uzerine cekmis yeni nesil popculardan, efendi bir kisilige sahip olduguda soylenir.
ilk çıktığı zamanlarda daha yakışıklı olduğuna kanaat getirdiğim şarkıcıdır. o sakallar hiç olmamış be murat.
tüm şarkılarını sevmesem de yoğun saygı duyduğum sempatik popçu.
alınan bilgiye göre shaggy'le beraberlermiş.