bugün

baya baya iyi ve orijinaller.
canlı dinleme fırsatına erişmeden önce başarılı bulduğum gruptur. ayrıca solistleri
- kızları ön tarafa alabilir miyiz
- arkadaşlar programımız burada sona ermiştir kuliste görüşelim.
gibi anonslarıyla ünlüyüm ama abazayım cümlesinin açılımını yapmıştır.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
son zamanlarda eğlenceli müzik yapan şarkıcı/grup deyince akla ilk gelenlerden. bir diğeri için; (bkz: can bonomo)

ayrıca, bu kadar anlamlı sözleri de nasıl yazıyorlar, merak etmiyor değilim. dinlemediyseniz öncelikle şunları dinleyin;

(bkz: çıbık)
(bkz: kirli sepetim)
(bkz: battaniyem)
zerre haz etmediğim grup. şarkı sözleri ve kendileri oldukça itici.
kirli sepetim adlı parçasıyla beni yerimde durdurmayan grup. duramıyorum sözlük.
Şarkıları çok eğlenceli böyle kıpır kıpır olan grup.
ilk olarak ekşifestte gördük, duyduk kendisini. kareli battaniyem diye bir parçası mevcut, oldukça da eğlenceli.
Battaniyem şarkısı ile bir topluluğun duygularına tercuman olmuştur.
battaniyem şarkısı dışında, pek bir numara sahibi olamamış * , buna rağmen -dur bugün benim günüm- dedikleri anda insanı ortamdan soyutlayıp, yerinde kıpırdatabilmeleriyle, eleştirilerde geçmiş zamanı hak etmişlerdir.
battaniyem şarkısıyla etkilendiğim grup kimdir nedir bilmem sadece battaniyem şarkısını dinledim ve hala dinliyorum..
(bkz: edwart norton)'a benzeyen bir yüzü olan grup.
çıbık ile beni benden almış grup.
(bkz: ülkemizde güzel şeyler de oluyor)

edit: saçma bir wonderwall coverı yaparak kendilerinden soğuttular. harab oldu güzelim şarkı..
ben anlarım ile gerçekten iyi bir iş ortaya koymuşlardır.
dinlemelere doyamadım, her gece dağıtıyor beni, her gece hayallere dalıyorum sayelerinde.
full depo isimli şarkıları harikadır. ayrıca vay arkadaş filmininde müziğidir.
pek özgün gelmediler bana ama eğlenceliler lan. *
zorda olsa seslerini duyurmayı başaran grup. vokalisti ve gitaristi selim siyami sümer.
ben anlarım şarkıları muhteşem olan grup. çok etkileyici işler yapıyorlar.
ben anlarım şarkısı pek hoş bir şarkıdır.
Birbirinden tatlı adamlardan oluşmuş şahane grup.
(bkz: battaniyem)
(bkz: çıbık)
(bkz: ben anlarım)
(bkz: bir şey mi var)
(bkz: vay arkadaş)
gibi birbirinden eğlenceli şarkıları bulunmaktadır..
ben anlarım şarkısı klibiyle birlikte eğlendirirken üzen bir şey olmuş*. şarkı bitince bir şeyler sorgulanıyor.
yalın'ın aslında hüseyin, nev'in gerçekte nevzat, nez'in ise nezihe olduğu düşünüldüğünde solistinin muttalip olduğundan şüphelendiğim grup.
son albümünün bütün şarkıları tek tek dinlenmesi gereken ve dinlerken insanın yüzünü güldürebilen nadir gruplardan biridir.
12 ocak'ta if performance hall sahnesinde konserleri olan grup.
son zamanların en göze çarpan gruplarından biri. gerek grup olma özelliği, gerekse yenilikçi sound arayışları ve farklı sözleriyle müzikte yeni bir soluk.
son olarak biguddi comla yaptığı röportaj için : http://www.biguddi.com/1/...ultitap-surprizlerle-dolu!
http://www.youtube.com/watch?v=F9bEtFFpqiY