bugün

açıkça konuşmak gerekirse kendisini normalde aşırı bir şekilde seviyorum ama kemal kılıçdaroğlu'nun tabiri caiz ise yalakalığını yapan kitle tarafından seçilmeyeceğini en başından biliyordum. yine de 415 oy az bir oy değil. hele ki 900 kusur kişi kk ye imza vericem diyip muharrem ince'ye verince burda bir korku var diyor insan.

sonuç olarak muharrem ince yi destekliyordum ama siyaset tarzından nefret ettiğim gandi yeniden kazandı.
chp artk bitmiştir, ulusalcılar zaten tasviye edilecektir, o yüzden başka parti aramak lazım gibi. çünkü chp' nin tarihte görülecek olan o kadar saçma politikaları olacak ki şimdiden bu utançla yaşamak bile ağır bir yüktür.
suan itibari ile kuplere binen siyasidir. secilemedigi icin partisine trip atmaktadir. gandiden daha iyi siyaset yapabilme potansiyeli mevcuttur.
Salladı ama deviremedi ,olsun hile hurda -ayak yapmadı namuslu adam.
kk ya karşı kaybettikten sonra "1 saat önce Kılıçdaroğlu rakibimdi şimdi genel başkanım" açıklaması ile kendini bitiren siyasetçi!
kk'yı niye eleştiriyordu?
sorumluluk bende dedi yenildi hesabını versin diye
aynısını kendisinin yapması yeni bir parti kurması gerekirdi.

ama o 1 sene sonraski genel seçimlere kadar sırtlan gibi pusuya yatmayı olası başarısızlıkta kk'yı alaşağı etmeyi seçti!

emine ülker tarhan'dan da bi hareket bekledik o da olmadı!
anlayacağınız bu tarafta değişen bir şey yok!
chp'yi iktidara taşıyacak siyasetçidir.
Benimde bacım kapalı diyerek şaşırtan Chp milletvekili.
Benimde bacım kapalı diyerek şaşırtan Chp milletvekili.
https://www.facebook.com/...36&type=3&theater

verdiği ayarlarla hatırlanır. en az 2 kere izletir. ayakta alkışlatır. keşke atatürk'ün partisinin başına bu adam geçse dedirtir..
Şov adamı
Siyasette tek rakibi vardır o da levent kırca.
kılıçdaroğluna 12 yılda ilk defa bi seçim kazanma mutluluğu yaşatan CHPnin en gerçek adamı.
" 1 mart 2003 tezkeresi deniz baykal ve Bülent Arınç sayesinde geçmemiştir."
acilen chp'yi bırakıp demokratik sol partinin başına geçmesi gereken siyasetçidir.
bir hafta önce halk tv'de osman pamukoğlu'yla katıldığı halk arenası programında osman paşanın yalova seçimleriyle ilgili tüm söylediklerine "doğrudur" diyerek onaylayıp bir hafta sonra aynı konu hakkında twitterda osman pamukoğlu'nu yalancılıkla suçlayan şahıs. artık inandırıcılığı sıfırdır.
Osman pamukoğlu'na sataşmakla büyük hata yapmış Yalova Milletvekilidir.
götü başı oynamaktadır.

ulusalcı/milliyetçi söylemlerle aldığı oyları dolandırmıştır resmen...

pamukoğlu yada başkasıyla giriştiği kavgadan bağımsız olarak hdp ağzıyla meclis kürsüsünden rojava ajitasyonu yaptığı gün bitmişti. fırıncı ekmel ile ilgili soruya "biz kendisini ulusalcılar / milliyetçiler yada solcular" oy atsın diye aday göstermedik" deyip, sonra ekmel meselesinde babayı alınca üstüne de bu durumdan nemalanıp "yeni" chp denen bok çukuruna başkanlık için aday olunca da tüy dikti...

solcu ayağı yapan bir zübüktür kendisi de... buna oy atan kitleye sorsan %98'i solcu lafının nerden geldiğini bilmez...

çomarlarla zübükler döner dolaşır bizi düdükler bu sistemde.

bu düzen değişmeli...
Kendisi su anda kivirtmaktadir..Cüneyt Ozdemir'in sorularina cevap verememektir..150 agac kesilmis hala belediye baskanini savunuyor..
görsel seni adam sanmakla hata etmişiz.
kendisi tam olarak kahvedeki kemalist amcadır. açmak gerekirse chpye yönelttiği eleştirilerin hepsi doğru hepimizin yaptığı eleştiriler bunlar. ancak kendisinin bilgi birikimi gerçekten kahvedeki kemalist amcayı geçmez.

soru: laiklik hakkında ne düşünüyorsunuz?
cevap: benim babam hacı sakallı. onu lojmana almıyorlar böyle olmamalı

ya da halktv deki osman pamukoğluyla katıldığı program vardı açın izleyin kürt meselesi hakkındaki düşüncelerini. o kadar sığ ve yavan ki artık kahvelerde bile konuşulmuyor.

hitabeti kuvvetli iyi bir parti üyesi olabilir mesela meclis konuşmaları(spesifik konular üzerinedir) başarılıdır çünkü belgelerle çalışarak yapar. ancak liderlik sadece hitabetle kıvrak zeka ve kültür ister. kürt meselesi laiklik gibi önemli konuları kağıttan okuyup siyaset yapamayacağına göre başarısız bir lider olur eğer chpnin başına gelirse.
çocukluğunda Kur'an
Kursu'nda başarılı olduğunu söyleyerek "imam Hatip'e
gitseydim Cumhurbaşkanı
Erdoğan'ın yerinde ben
olabilirdim" demiş kişidir.
favori siyasetçilerimdendir gerçekten üstün bir milletvekili ve mesleğini severek yapıyor çok başarılıdır üstaddır helal sana yürü be ince.
chp kurultayında kemal Kılıçdaroğlu'na yani karaoglana rakip olan ilk chpli. chp grup baskanvekili, Yalova milletvekilli. sivri dilli milletvekilli olarak ta bilinir.
Yiğitliğin onda dokuzu kaÇmaktır diyerek yine ince görmüş yetkili bir abi.
akp li vekillerden birtanesi bile Muharrem ince nin yaptığı kalitede , dolulukta konuşma yapmadı , yapamaz zaten.
halkımızın sadece konuşmaya, racon kesmeye baktığını gösteren siyasetçi. bir icraatını göremedik , chp'nin oktay vural'ı.