bugün

(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
(bkz: emmanuelle adında bir rahibe)
(bkz: arif sağ)
(bkz: ahmet türk)
(bkz: alparslan özdoğan)

daha çok fazla örneği var aslında ama aklımda şu an bunlar var.
(bkz: ironi)
Yaklaşık olarak benle aynı durum yaşayan kişidir. (evet adım mustafa) ama adımızı ailemiz dinimizi biz seçiyoruz değil mi?
ailesine ironinin kralını yapan kişidir, hbbia bile böyle ironi yapamaz.
gayet normal ateisttir. hatta bugün tanıştım kendisiyle. adamın ailesi muhafazakar, muhammed koymuşlar. bir şeyler içtik sohbet ettik. dedi çok işime yarıyor aslında ismim, akp hükümeti sayesinde bürokratik işlerimi kolay hallediyorum. sohbet kısa sürdü hesap geldi, hesabı ikiye böldü.
o yok da bu var;
(bkz: alparslan isimli devrimci)
(bkz: alparslan özdoğan)
komik durumdur.
benim düştüğüm durumdur

ayrıca hiç komik değil amk

kimse ismini kendi seçmiyor bize sadece yaşantımızı seçme fırsatı tanındı.
devrim isimli burger king çalışanıyla ölümüne yarışır. beyaz zencidir, okumayazma bilmeyen aydındır, satıldıktan sonra değeri artan evdir.
ya da 18 yaşını bekleyip adını değiştirmelidir.
(bkz: Abdul kahhar isimli ateist) eski bir arkadaşım.
Güldürür.
hatırlatırım Muhammed peygamber doğmamıştır. muhtemelen birşeye inanıyordu veya o da ateist idi.
ilginç bir isim-inanç kombinasyonu oluşturmuş kişidir.
Doğru yolu sonunda bulmuş bir Muhammeddir.
arap demek müslüman demek değildir.
dolayısı ile arap isimi olan muhammed'te sadece bir isimdir clark, mike, suzan , aylin gibi.
hal boyleyken bir isim ile inanç veya inançsızlık arasında nasıl bir bağ kurma zihniyeti bu anlamak zor.
islam yokken hz muhammed yaşamıyor muydu diye sordurtan sorunsal . Harbi ne içiyorsunuz lan.
islam yokken insanlık da yoktu lan. islam insanlıkla beraber başlar. Muhammedin peygamberliği ile değil.