bugün

(bkz: salca/#11674590)
ssg pudraya bulanıp fırına sürülmüş gibi, makyajı abartılmış sanki.
çıkıp orada sözlükler kavga edecekse gram yarar sağlamayacak programdır. bırakın da devlet ne yapmaya çalışıyor onu konuşalım. ekşisözlük'ün kapanma ihtimali zaten yok mümkün değil dünya yarılsa ekşi ayakta kalır bunu biliyoruz lütfen btk nedir nasıl işler bu konuşulsun çok merak ediyorum bu kurum ne iş yapar nasıl yapar ?
allah rızası için bir bilen varsa salça'nın kim olduğunu söylesin.
Şu an muhabbetin inci ekşi kavgasına döndüğü programdır.
ssg "param var avukatım var" dedi, düzgün yazın. Gece evimizi basmasınlar.
bence okan bayulgen okadar adamı sırf onun sansür hakkındaki düşüncelerini dinlesinler diye çağırmış hiçbirine fırsat vermiyor hep kendi konuşuyor yahu.
salca'nın yanında oturan değişik pantolonlu mod kimin modu. hangi sözlüğün yahu?
(bkz: bi boş koltuk gördüm sanki)

editonaldo: mustafa akgül'müş şimdi doldu.
yoğunluktan olsa gerek, ekşiye giremiyorum, buraya yazayım da bari içimde kalmasın. sözlük temsilcileri birbirleriyle sidik yarıştıracaklarına konunun özü olan "sansür"den bahsetseler iyi olur. özellikle incici kardeş muhalif ve hırçın duracağım derken çok saçmalıyor.
ssg'nin her 3 kelimesinden ikisi; mesele aslında o değil, mesele.... ne bu lan, dayıya mı özendin yiğenim?
o değilde program ateşleniyor hala girizgahı geçemediler.
salca daha konuşamadan reklam girdi. salca konuş konuşş!
v for vendetta maskesiyle proğrama katılma fikrine bayıldığım, çıkarınca maskenin altında nispeten yakışıklı bir yüz gizlemiş olduğu görülmüş inci sözlük admini. serkan inci, uludağ sözlük ve ekşi sözlük modlarının konuk olduğu, bu gece "internette sansür" konusunu tartışan proğram.
herkes ekmeğini peşinde, bana sansürden çok, çeşmenin suyu kesilecek diye tartışıyorlar gibi geliyor.
çokşükür az önce, sorulması gereken asıl sorulardan birisi sorulmuştur, ismini bilmediğim tıknaz dostumuz tarafından.

--spoiler--
yurtiçi paketinden sonra, türkiye'de yayın yapan yurtdışı hosting kullanan web sitelerinin akibeti ne olacak ? bunlara erişim nasıl sağlanacak ?
--spoiler--

programın devamında da, bu işle uğraşan herkesi ilgilendiren bu tarz soruların artması tek dileğim şu an. tamam anladık artık, tib'in o yazısı ekşi sözlüğe ulaşmasaydı olay ortaya çıkmayacaktı. anladık bu yeter artık 10 gündür heryerde tib'in yazısı ulaşmasaydı şöyle olmayacaktı, böyle olmayacaktı. bunu anladığımı tekrarlayayım.

tib'in yazısı ekşi sözlüğe ulaşmasaydı bu sansür olayı ortaya çıkmayacaktı. ama çıktı işte amına koyim, çıktı. yeter artık atlayın başka konulara. yanıt bekleyen onlarca soru var.

şimdi birazdan yine birisi çıkacak ve tib'in o yazısının ulaşmasının güzelliklerinden bahsedecek.
okan bayülgen ısrarla konun etrafında dönüp duruyor ve kendisinin kafasından ne geçiyorsa konukların ağzından onu duymak istiyor...
50 kişi bir kelime etmek için beklerken yarak kürek anket sonuçları dinlemekteyiz.
salçanın kim olduğunun acilen açıklanmasını rica eder, formatınızdan öperim. *
editörleri tarafından sikertilmiş programdır. Sıktınız ulan!
yapılan istatistik bilgiler sayesinde durumun vehametini son derece samimi şekilde ortaya koyan program
(bkz: internet dünya üzerindeki son robin hood tur)
Hala salça kim ulen diye soranlara; efendi efendi oturan bi de parlayan arkadaş varya o işte.
okan bayülgen ekşideki bir yazarın entrysine açıkça " yok ya sıkıysa sen konuşsana" diyerek göt korkusunun var olduğunu açıkça itiraf etmiştir...

e sen bizzat sansürün tartışıldığı bir programda, "korkudan bazı şeyleri açıkca konuşamıyoruz" diyorsan, ne işin var orda, niye yaparsın bu programı.
masabaşında aylık bilmem kaç lira maaş alıp btk bünyesinde yada devlet kurumunda sadece iş yapmak için bulunan insanların, ayda yılda bir iş yapıyorum dermişcesine insanların önem verdiği yada kendince önemli olduğu fikrini insanlarla paylaşması haktır, hukuktur, adalettir,
eğer bu ülkede insanlar düşüncelerinden yada yaptıklarından dolayı yargılanıyorsa ki (sadece fikir belirtiliyor) şekil onu gösteriyor, yazık bize,

şimdi bizde nobel gibi keşke dinamiti bulmasaydım mı diyelim.

yazıyorum öyleyse varım.
anket oylamalarını yayınlayarak, internet'in insanların hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu göstermişlerdir.