bugün

öpüşüp öpüşmediğini bile açıkça söyleyemen uzmanların öpüşmek konusunda doğru yorumlar yapıcağına inanmadığım programdır.
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirten programdır...toplumsal baskıyı eleştiren kişler siz hiç açık alanda öpüştünüz mü sorusuna cevap verecek cesaretten yoksunlar.korkarak mı aşacağız toplumsal baskıyı?
o değil de konuklar arasında göğüs hastalıkları ve alerji konusunda ülkemiz en iyi doktorlarından biri olan prof. dr. ahmet rasim küçükusta'nın çağrılma ve orda olma nedenini gerçekten anlayabilmiş değilim.
okan bayülgen'in "sizler topluma açık alanlarda eşiniz ya da sevgilinizle öpüştünüz mü ?" sorusuna cevap veremeyen uzman(!)larla yaptığı program.

telefonla bağlanan izleyiciye "enişteniz sizi öptü mü ?" diye son derece alakasız ve absürt bir soru soran bir uzman(!) ise başlı başına bir rezaletti.

öpüşmenin bir ihtiyaç olduğunu söylemek yerine, en masum öpücükleri bile, aptalca, namus ile bağdaştırmak ise, türkiyenin hâlâ aptalca tabulara sıkı sıkıya bağlı olduğunu bizzat uzmanlarla pekiştirdik bu programla.

namus yoksunu oldukça namusu dilden düşürmeyen bir toplum oldu türkiye.
sorun öpüşme değil sorun hala eğitim seviyesi yerlerde olan bir halk oluşumuzdur, eğitim seviyesi yükselmediği sürece hoşa gitmeyen herşeye bir bahane bulunup karşı çıkılır.
Damacanaya tecavüz mü olur yaw? bir de hukuki olay falan diyor. kim dava etmiş depozitosunu ödemediği için sırmakeş dava mı açmış peki damacananın psikolojisi şu an ne alemdeymiş????

mastürbasyondur o mastürbasyon.

ayrıca damacana reşitse kimene
aslında çok naif ve kişiye özel olması gereken bir durum tartışılan(tartıştığımız yaşasın sosyal medya) program. hangimizin küçükken öpüşen çocuk resimli çerçeve hediyesi olmadı ki ? iki insanın yaşayabilceği en romantik anlardan biri bu bahsettiğimiz şey bırakalım öyle kalsın. seks otobüsü değil diyen adamı ayıplayalım açık alanda öpüşeni değil.
burası sex otobüsü değil diyen otobüs şoförünün hayatında sex otobüsü görüp görmediği irdelensin lütfen.
bu hafta itibariyle saat 2'de biten program. okan'ın arabası saat 2'den sonra bal kabağına mı dönecek yoksa???
ayrıca öpüşmeyelim de.. ikili arasında öpüşmeden bahsediliyorsa o özel bir andır herkesin göreceği yerde olması zaten güzel değil. normal arkadaşı yakını öpmekten basehdiliyorsa da bir sürü hastalık geçiyor grip nezle gibi. asıl konuşulan sevililerin öpüşmesi.. öpüşmesinler ortalık yerde entry nin başında bahsettiğim gibi.
bugün programın erken başlamasına sevindim fakat erken bitmesine de üzüldüm.
dün gece, "işi ilerletmişlerdi" ve; "işime bakarım" cümleleri ile kahkahalar atmama sebep olmuş programdır. programda işlenen konunun reyting kaygısı ya da sexten reytinglenme çabası yoktur kanaatimce. okan bey'in iett olayına tepkisini dile getiriş şeklidir. çok da güzel bir programdı.
bazı konularda insanları bilinçlerdiği için, gecenin bi' yarısı yayınlanan programdır.
8 mayıs pazar günü "internetime dokunma" başlığı altında internet sansürlerinin tartışılacağı program. Tepki göstermek için yararlı olacağı kanaatindeyim.
sözlüklerin bu hafta daha da bir yakından takip edeceği program.

edit: imla.
bu haftaki internet sansürü temalı programda esesciğ** konuk olacaktır.
bugün uludağ sözlük'ü temsilen bir kişinin katılacağını bilmemize rağmen saat kaçta katılacağını bilemediğim program.

salca gelecek diye programın baştan sona izlenmesi beklenmiyor herhalde? ha, katılımcılar programın başından sonunu kadar orada olacaklarsa o başka tabi...

not:by akkus'un uyarısıyla: 00:30'da başlıyormuş. teşekkürler by akkus.
moderatörlüğün dişi yazarları yatağa götüren yolda ne gibi avantajlar sağlayacağını, sosyal hayatında iki eliyle bir siki doğrultamayan kardeşlerimizin milletin karısına kızına nasıl alenen yazıp taciz ederek bozuk psikolojilerini nasıl tatmin ettiklerini de katılımcılarından dinlemek istediğimiz program. sözlüklerin sosyal etkileri falan güzel hoş tabi, onları anlatan olursa dinleriz.
salça haydar dümenden girdi .
program başlamıştır. salca o muydu lan.

edit: arkadasın dediğine göre, soldan 4. kisi salca.
eğer kelimeleri yasaklamakla işin biteceğini sanıyorlarsa aldanıyorlardır, çünkü biz aramak istediğimiz videoyu ya da her neyse biz yasaklanan kelimelerin yabancı karşılıklarıyla arama yapıyoruz, ilgililere duyurulur.
sigara paketlerine yazıldığı gibi internet paketlerine de "internet genç yaşta iktidarsızlığa sebep olur" "internet öldürür" internet kullananların sperm sayılarında azalma olur" yazıları yazarlar mı onu merak ediyorum ben...
sözlük olarak sponsorluk yaptığımız program.
şu an itibariyle inci admini maskesini çıkardı.
inci sözlüğü adam yerine koyup adminini konuk olarak alan program.