bugün

mükemmel konular ve mükemmel konuklarla gecemizi şenlendiren program.
izleyin bu gece bu programı. önemli bilgiler veriliyor.

edit: televizyon reklamcılığının ölümünün ilan edildiği program.
nazlı ılıcak ın geç de olsa gönderilmesiyle izlenebilirliği artmıştır.
nazlı ılıcak ın neden gönderildiği sorusu havada kaldığı için gelen tepkiler üzerine gönderildiği çıkarımını yaptım. ne sebeple gönderilmiş olursa olsun beni memnun etmiştir.
okan ın sesi biraz kısık sanki bu gece. okan konuşurken sesi açıyorum başka biri konuşunca bangır bangır bağırıyor tv. hele telefonla bağlanan kızın sesi inletti ortalığı.
mesut yar*'ın programın başından beri neden suskun kaldığını anlayamadığım program. aslında işlenen konu hakkında fikirleri ve söyleyeceklerinin olduğunu düşünüyorum ama sustu kaldı. neye morali bozuldu neye kızdı acaba?
nazlı ılıcak topu ağlarla buluşturmuştur.
her daim eziyor efendim durduramıyoruz...
bu akşam bomba. o değil de mesut yar fena zayıflamış.
dopdolu bi'program oluyor. izleyin, izlettirin efendim. yakşamlar.
okanı toplu intihara götürecek telefon bağlantısını bağlayan kişiye ne söylesem!
deja vu mu yaşıyorum, aynı şeyleri mi söylüyor bu adam.

tanım: kendini tekrar ettiğinden şüphe duyduğum şovmen.
programa bağlanan bir izleyici konuşurken kendi aralarında konuşan konukları gördüğümüz program.
bu da "sosyal tespit" yapan konukların kendi iç dünyalarında ne kadar samimiyetsiz olduğunu göstermiştir.

ayrıca bu konukların çoğu hocaymış, kendileri öğrencilere ders anlatırken yüz kere çemkirirler birisi bişey anlatırken konuşulmaz diye ama kendilerinin öğrecilerden beter olduklarını göstermişlerdir.

sınıfta kaldınız...
songül çalık'ın telefonda tüm konukları 15 dk'dır esir ettiği program. *
sonuna kadar izleyebildiğim ilk muhabbet kralı olmuştur.
programa işlenilen konuya tek bir lafım yok ama çok önemli birşey var sözüm makine ekibine ve bunu hazırlayan ve sunan okan bayülgene:
tebrikler haftalardır zekiye gösterdiğiniz önem,saygı ve verdiğiniz değer için! başka birşey demiyorum...
an itibariyle internet üzerinden izlenebilen program. http://webtv.kanald.com.tr/canliyayin/
tivibu'da tekrarı vardır.
http://www.canlitv.com/?id=2 bakılabilir.
an itibariyle başlamıştır. bu gece ' uzun yaşam ' konuşulacakmış.
bu geceki konuklardan biri 1910 doğumlu bir şerife teyzedir. inanılmayacak derecede dinç görünüyor kendisi fikrimce.
şerife teyze çocukken atatürk'ün yanağını sıktığını söylemesi üzerine okan yanıt verir;

"doğrudur. o zaman nüfus o kadar azdı ki atatürk bütün çocukların yanağını sıkmıştır."

konuş be okan! *
çok ön planda olmayan ama dünya nın gidiş hattını,geleceğini belirleyen gdo yani genetiği değiştirilmiş organizma tartışılıyor mutlaka takip edilmeli.gıda mühendisleri odası öğrenci temsilcilikleri olarak biz elimizden geldiğince insanları bilgilendiriyoruz ama böyle bir program olması çok sevindirici.
bu sezon izlenecek tek programı ve en yararlısı izleyin hemde şuanki konuda önemli gdo.
programda, tartışan bilim adamları, tohum üreticileri, tohum üreticiler birliği başkanı, anlaşamıyor hem de feci
şekilde. şimdi seyredenler için, aynen ızdırap haline
gelmiş durumda. okan da anlayamadığı için, konuşmacılara
tekrar ettiriyor. konuşmacılar da, bilimsel mastürbasyon
yapıyor. an itibarıyla, bir konuşmacı, bir diğerine
ayar verdi. eksantif tarım(endüstriyel tarıma girdik)
okan, önce kendinin anlamadığı bir konuda, tartışma
açıyor.
Bu hafta muhabbet kralını john lennon'un suncağını bilmiyordum.
ayrıca sonuna kadar izlendi gereken bilgiler alındı kafa teneke oldu ama olsun gece 4 te kafamdan güzel sesler geldi.
taşradan büyükşehire üniversite okumaya gelen gençlerin sorunlarını bilgi üniversitesi *öğrencileri birlikte tartışan program. biri bursluyum desede ailevi durumu gayet iyidir. bu sorunları cebinde aylık akbil taşıyan, ucuz bira ve yemeğin nerede satıldığını bilen öğrencilerle tartışılması programı daha çekilir kılardı.