bugün

kız msni bulup ekleme çabaları sonucu mutlu olabilen insancıklar.
bugün msn sini buldum, yarını düşünmek dahi istemiyorum diye geviş getirirler.
-beni seç beni seç
--seni seçtim pikaçuu
-kamera aç kamera aç
--lahavlevelakuvvete !!!
cinsel arzularını çoğu zaman msn adreslerini aldıkları kızlarla sohbet ederek, bazen de kız takliti yaparak msn adreslerini aldıkları erkeklerle ağır sex muhabbeti yaparak tatmin eden azman erkek tipidir.
(bkz: yakisikli_boy@hotmail com)
(bkz: seksy_men@msn com)
ben senin msn ini forward maillerden birinde buldum sadece arkadaş olmak istiyorum diyen sorunlu insan modeli.**
normal bir insan tarafından konuşulduktan iki dakika sonra engellenenler.
irc'ten msn'e aktarma yapmış güruh.
(bkz: #2400836)
'slm' yerine 'kız msnni varmı' ? diyen (bkz: elizabet) türü.
msn nin açilimini 'm'a's'turbatio'n' zanneden mahluklar.
aynı zamanda cimri abazanlardır. cep telefonu yerine msn peşinde koşarlar. msn paralı olsa foyaları meydana çıkacak, ömrü billah abazan kalacak abazanlardır. oturduğu yerden bedava hatun peşinde koşmak kolaydır. msn paralı olursa fosss diye söneceklerdir.
sağdan soldan buldukları msn adreslerini kız msn si sanıp ekleyen rahatsız edici tiplerdir. "selam tanışalım mı" , "adın ne" , "çoklu mailden aldım" gibi cümleleri vardır. son zamanlarda sıklıkla gelen ekleme taleplerinden dolayı birine adresimi nerden bulduğunu sordum yaşanan diyalog şöyleydi

ben: ya beni eklemişsin ama ben seni tanımıyorum. kimsin?
x kişi: evt biliyorum. ben mustafa
ben: tanıyamadım hala, sende beni tanımıyosun sanırım. nerden aldın acaba adresimi? son zamanlarda fazla kişi ekliyor da ondan merak ettim
x kişi: birisi verdi adresini, iyi birisi olduğunu söyledi. şimdi hatırlamıyorum kim olduğunu birazdan gelir söylerim
ben: birazdan geleceğini biliyosan kim olduğunu da bilirsin heralde. yanılıyo muyum?
x kişi: evt yanılıyosun. gelince söylerim bu arada tanışalım biz
ben: yok tanışmayalım.
x kişi: bayansınız sanırım. adınız ne ?
ben: küfür etmedim, kibar konuştum ya ondan bayanım dimi "nerden buldun lan msn adresimi" deseydim erkek olurdum öyle mi? neyse ne mal olduğun anlaşıldı senin.

kişiyi karaktersizliğiyle başbaşa bırakarak engelledim ve sildim.