bugün

işsiz güçsüz boş beleş değil de bazen de yapacak işi olan adamların vakit buldukça katillik yapabileceklerini bizlere göstermiş bir film.

spoiler
birgün dışarda kalırsam kapıyı hep aynı şekilde açmayı hayal ediyorum ve.
spoiler
of of süpermiş denecek kadar güzel olmayan* ama izlediğinizde de arşivinize güzel bir film daha katmış olmanın mutluluğunu yaşatacak bir film mr. brooks.
demi moore'dan çok, bir zamanlar kanıt peşinde adlı dizide oynamış ajda pekkan kılıklı ablayı görmek sevindirdi beni*
bu filmin varlığını bile unutmuştum. hatırlatıp izlememe vesile olduğu için revenge'e özel teşekkürlerimi sunarım.

--spoiler--
be salak adam, katili görmüşsün, bulmuşsun. normal insanlar gibi kaçacağına adamın ayağına gidiyorsun. mal mısın anlamadım ki.
--spoiler--
çok sağlam bir film. kurgu harika.
Gerçekten harika bir kurgusu var bu filmin. Hele en son sahnesi ve arkada geçen film müziği beni benden aldı.
kevin costner'ın aştığı filmdir. ölmeden izlenilecek 100 film arasındadır.
kurgusuyla, görüntüsüyle ve karakterlerinin derinliğiyle son 30 yılda yapılmış en iyi filmler arasında olabilecek, en uç bağımlılıkla savaşan bir insanı anlatan filmdir. trailer : http://www.youtube.com/watch?v=BQERrAfoNFk
(bkz: underrated)
vicious traditions adlı müziği güzel olan film..
bugün iyi bir film izleyeyim diyen varsa izleyin. pişman olmazsınız...
bu filmi daha önceden izlemiştim beğenmiştim. bugün yeniden izledim ve son zamanlardaki saçma filmleri düşününce daha çok beğendim. oyunculuk ve konu adına aşmış bir yapım.

kevin costner olmasaydı o karakteri kim daha iyi canlandırabilirdi bilmiyorum. araştırmadım ama eğer oscar almadıysa çok yazık etmişler adama.
iyi film,hoş film, hatta çok hoş bi film.siz gelin beni dinleyin ve izleyin bu filmi..
kurgusu güzel,senaryosu güzel, oyunculukları muazzam.
izlerken sık sık dexter'ı hatırlayacaksınız.
Gayet güzel bir filmdir.Tavsiye edilir.
kevin Costnerdan hala eski performansını bekleyenlerin ön yargı ile yaklaşıp geri plana attığı 2007 yapımı bir gerilim filmi. Son derece iyi kurgulanmış ve Coster'da karaktere çok yakışmış; konusu ve sürükleyiciliği de son derece iyiydi, finaliyle ile de benzerlerinden ayrılıyor. Filmden aldığım tat Dexterdan aldığıma benzer bir tattı ve iyi ki izledim dedirtti.
--spoiler--
Tanrım! Değiştirebileceğim şeyler için değiştirme cesareti ver, değiştiremeyeceğim şeyler için ise kabullenme gücü.. Ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilmek için de bilgelik ver…
--spoiler--

her sene mutlaka 1 veya 2 kere izlerim. dün aksam yine izledim etti 12.

ayrıca sanatçı katillerin hastasıyız.