bugün

aklıma mordon u getiren renk.
zenginliği, asalet, lüks ve ihtişamı çağrıştıran bir renktir. Özellikle açık tonları rahatlatıcıdır.
Hayal gücünü arttırarak şevk ve ilham verir.
Konsantrasyonu arttırır.
Bir renk.
bugün ve her seçim sonrası chp ve mhplilerin yüzünde gördüğümüz renktir.
çok önemli bir sırrı anlatan renktir mor; gururu incinmiş kişi * * mor renge bürünür. kişinin, sevdiği renk olmadığı halde bazen mor krizine girmesi, o dönemde birşeylere kırıldığını, gururundan ödün verdiğini ya da aşağılandığını hissettiği içindir.
Siyah kadar cesur değildir, Gri kadar kararsız
Mavi gibi sonsuz değildir, kırmızı kadar can yakıcı
Turuncu kadar neşeli değildir, pembe kadar sıradan
Renklidir ama gökkuşağı kadar değil
Sadece mor.
Mor rengi nerede görsem enerjim tavan yapar.
peçete ve tuvalet kağıdı üreticelirinin vazgeçilmez renklerindendir.
Teoman'in ucurtmalar adlı şarkısında, bahsi geçen kadinin en sevdigi renk.
ingilizcesi purple olan rengin türkçedeki karşılığıdır.
sana kırmızı çok yakışıyor'un 2016 versiyonu... ısıt koy önümüze. yok yeeaaa.
Noldu pek bir keyfin yok
Düşlediğin gibi olmadı mı?
Yakıştı ama sana mor renk çok
Gelen yerimi doldurmadı mı?

lan yeter artık birinizde şu sözleri söyleyerek snap atmayın !!! köpek efektiniz bitti bu geldi şimdi.....
hande yener in bu son model şarkısı. nakarat kısmı alışkanlık yapıyor.

birde mütemazi diyor kulaklarım yanılmıyorsa..
"psikolojisi bozuk olanlar mor rengi severler" gibi bir algı olsa da en sevdiğim renktir.
(bkz: en sevdiği renk mor olan kadın)
Hande yenerin yeni şarkısı. Bu yaz geç gelmiştir.
bir renk.
Taptığım bir renktir.
Mavi ve kırmızının karışımı ile ortaya çıkan bu renk asilliği ve kendine güvenmeyi ortaya koyar.
Sanatçı kişilik,düşünce ve tolerans morla birleşiktir. Sakinleştirici ve dinlendirici yönü alçak gönüllülük ile tam bir bütünlülük oluşturur.
Hande Yener'den sonra soğutmuştur.
Sevdiğim renklerden biridir.
sevdiceğimin en sevdiği renkti.
lacivert aslında bahsettiği renk. ama ısrarla mor diyordu. ben de mor tabi lan lacivertin anasını skim diyodum.
çok özledim.
hande yener'in bir şarkısıdır, aslında birilerine çok güzel kapak olabilir.
duyduğuma göre intihara meyilli insanların kullanmayı sevdiği renkmiş. ama kendimi bildim bileli en şeyi bile mor seçerim. çok seviyorum.
Var bir gariplik diyorsun koyamadığın adını bir eksiklik kaçıra ağzının tadını sabahına kahveyi akşama yemeğini makyajı elbisesi çabalara dursun için sav Habaş çay deli gibi yalar arasan da dünyayı başka bir ben yok birazdan ya da bitti taze kusura bakma kafaya takma sende ne oldu tekmeyi kefenin ya bu düşlediğin gibi olmadığımı yakıştı ama sana mor renk çok gelen yerimi doldurmadı mı ne oldu pek melike gibi olmadığımı yakıştı ama sana mor renk çok gelen yerimi doldurmadı mı mal maaş mal mal mal mal mal salak arasam daha dünyayı başka .
kahraman tazeoğlu'nun çıktığı gün satış rekoru kıran kitabı. kitap okumakla ilgili büyük sorunu olan ülkem beni şaşırttı.
çünkü kahraman tazeoğlu'da artık popüler kültürün bir parçası, ayşe kulin gibi dünya best sellerları da vardır bir hikmet denip okunabiliyor.

değerli bir çok kitap ise pas tutmuş.