bugün

bu adam da 5. nesil, ben de 5. nesil. Adam mod olmuş bende daha bi cacık yok. kariyer yapamadık bari çocuk doğurayım ben.

neyse canım yeri zamanı değil ama aklıma geldiğinde yazmadan edemem;

Minareden atlarım bayramını kutlarım.
bnp paribas wta mta falan bir ton ecnebice şey yazan moderasyon.

iki sene önce kendisine tenis maçı teklif ettim, kendine güvenip korta çıkamadı garibim. şimdi gelmiş wta mta yazıyor. gel dsi kortlarına göstereyim sana wta'yı aslanım.

not: wilson'um şekil, önümden çekil...
Kendisine imbatlı varyantlı urlalı selamlar.
Tenisten fırsat bulup cumhuriyet bayramini kutlamis yarali bereli. Ben de mobile yeni bi özellik yüklendi sandım.
cumhuriyet bayramını kutlarken dini bayramları unutmaması gereken mod.

5 yıldır burdayım bir sefer yazarların ramazan kurban bayramını kutlamadınız be. evet.
yine bir tenis maçı ile daldığı kuytulardan çıkan karabatak
hani vardır ya lisede bütün arkadaş grubunu sigaraya başlatan bi pezevenk . aha bizdeki pezevenkte moonlight sonata'ydı. ben dahil tüm arkadaş grubumuzu bu başlattı sonra izmirden gitti.

(bkz: sigarayı bırakmak/#25633546)

şimdide kendisi bırakmış ama biz içmeye devam ediyoruz.
(bkz: gönderdiğim çoraplar ayağına oldu mu)
En interaktif moddur.
sigara içerkenki fotosuyla, sigarayı bırakmak yazısı paylaşan 117 sigara bırakma hattı kurucusu.
sitesini de verelim tam olsun:

moonlight-sonata-ile-sigarayi-birak.com
güzel bir şarkının nickinin sahibi.
Toptur demeyeli kaç yıl oldu. Azar yediğimiz teyzeyi hatırladım geçen bi hoş oldum.
(#25633546)

sigarayı bırakmayla ilgili çok güzel bir yazı yazmış. eğer sigara içen biri olsaydım bunu çıktıdan alıp duvarıma asardım. ama kilo almış 89 kilo olmuş; mini ata demirer olmuş. olsun be annem, sen de "ben ata demirer oldum" diyerek bir teselli bulursun. *
Kiskandigim bir nicke sahip yazar.
buraların en delikanlı adamı.

önemli günleri es geçmediğin için sana canı gönülden teşekkürler dostum.
(bkz: sözlüğün en güzel kızı)

Twitterdan konuşmuştuk sanırım kendisiyle.
Adına makaleler yazdığım ve makalelerimde kendisinin hayırsız, vefasız, sorumsuz bir arkadaş olduğunu kanıtladığım moddur. Makalem oldukça ilgi çekti ve mods and cars dergisinde yayımlandı.
sözlüğün moderatörlerinden birisidir ve sports tv'de çalışıyor.
profilindeki cigaralı fotoğrafıyla uludağ sözlük sabilerine kötü örnek olan moderatördür. şu haliyle apaçilere benziyor haberi olsun.
" son bölüm çıkmış, biraz sonra izleyeceğim " demek istediğim... *
'' i don't make deals with serial killers '' demek istediğim...

http://galeri.uludagsozlu.../r/aaron-hotchner-706251/
halen yasiyor olduguna sasirdigim yazar. en son yillar once, kafasina yapisan bereyi ameliyatla cikarirlarken öldüğü soyleniyordu.

halen oyle olduguna inaniyorum. hesabina hintliler bakiyor olabilir.

gebersin ibis.
(bkz: spor 360/#25858307) kendisine teşekkür ediyoruz.
[kat: tenis]
(bkz: uludağ sözlüğü yaşanabilir kılan şeyler)
teşekkürler süpermen.