yardımsever bir mod kardeşimiz.

doğum günüymüş, kutlu olsun.
sözlüğe doğum gününü kutlamak için girdiğim insan, canım iyiki doğmuşsun. öpüyorum çok.
* nice yıllara moonlight sonata dedirte.... ay pardon,

* mutlu yaşlara deniles... yok buda olmadı lan.

* doğum gününü kutladığım yazar. buda subjektif oldu, başka deneyim;

* doğum günü kutlanası.. neyse;

*** bilmem kaçıncı yaşına giren, nice mutlu yıllara sağlık-sıhhatle girmesini istediğimiz moderatör.

uludağ sözlük'ü sevme nedeni.

buda eskiden yazdığım bişey; (#14019966)

aldım gıdından. nice yaşlara...
happy birthday to you
ay sen yine mi dogdun...
her seferinde ilk olarak moonlight salata olarak okuduğum nick. *
doğum günün kutlu olsun.
Doğum gününün kutlu olup olmayacağına aslında sen karar veriyorsun, bana sağlıklı bir yaşam dilemek düşüyor. bol sağlık, huzur dilerim. nice yaşlara.
--spoiler--
beyaz bir güvercin gönderiyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk, kıçında bok var. mutlu yıllar
--spoiler--
Doğum günü kutlu, mutlu olsun.

(http://www.youtube.com/watch?v=mT-fOr29OfA)
yeni yaşında piyasanın gözüne vurması dileğiyle. gerçekten doğum günüyse tabi.
doğum günü kutlu olasıca sözlük görevlisi.

"doğum günün kutlu olsun dedirten başlık"
mutlu yıllar sayın sonata öpüyorum o guzel gözlerinden yeni yaşın sana bol bol para, sağlık, mutluluk, huzur ve ask getirsin.
nice senelere doğum gunu çocugu.
doğum günüymüş beresine sıçtığımın.*

yüce amua yaşını artırsın bebeğim!
hakkında o kadar entry girildiğini görünce öldü sandığım yazar.
adam doğmuş meğer.
beresini yaladığım canım mod.
doğum günü hediyesi olarak çıplak hayatadami hediye ediyoruz. ister Lazio forması gidirip sever, ister roma forması.
doğum günün kutlu olsun moderatörümüz.
2000.ci entryimi kime ithaf edeyim diye düşünürken doğum günü çocuğu olması münasebetiyle hızır gibi yetişmiştir.* sözlükle beraber mutlu mesut seneler diliyorum kendisine.
doğum gününde özel sorunlarımla kafasını şişirmeme rağmen son derece anlayışlı yaklaşan efendi, nazik, kibar moderatör..

iyiki doğmuş, nice senelere. *

not: yarın kaldığım yerden devam ederim, hadi bugün rahat bırakıyorum seni *
celtics taraftarı olması ile sempatimi kazanmış moderatör. ama başka bi numara göremedim. şimdilik.
kibar adam; özelden attığım mesaja çat diye cevap vererek sorunumu çözmüş, şahsımı mutlu etmiştir.

(bkz: sana puanım 9 kankam)
çaylaklıktan yazarlığa geçtiğimi bildirdiği andan bu yana "baba baba" diye boynuna atlayasım gelen mod.
minnoş;özelden attığı seni yardımcım yapacağım onu bunu kafana göre sileceksin sözünü hala tutmamıştır.

(bkz: söz ağızdan bir kere çıkar sonata)
gözlemlediğim kadarıyla sözlük içinde oldukça güçlü olan moderatör.

siyasi partilerden örnek verirsek; akp'de bülent arınç, chp'de önder sav ne ise kendisi de o'dur.
yazarlarla özelden mesajlaşarak onları mutlu eden mod.