bugün

bu sözlüğe geldiği andan itibaren ona karşı içimde engel olamadığım bir şeyler vardı. bu kadar zaman bunu saklamak için çabaladım çabaladım ama bugüne kadar sabredebildim. şimdi diyorum ki keşke daha önce açılmaya karar verseydim. ne kadar temiz duygularla bu mesajı yazdığımı bilmelisin. seni o kadar beğeniyorum ki... çok espritüelsin bir kere her entrynde yüzümde aptalca bir gülümseme oluyor. engel olamıyorum buna...

beni kırmayacak üzmeyecek bir cevap verirsen belki de yeni bir aşkın filizleri yeşerecek. ne olur hemen hayır deme biraz düşün öyle karar ver. denilesi yazardır.
klasik müzik hayranı olduğunu düşündüğüm mod. ilgilidir teşekkür edilir.

buda büyük ihtimalle nicknin kaynağıdır: http://fizy.com/#s/16qbvw
bu adamın müdürü kim, yetkiliyle görüşmek istiyorum.
beni aldattığını öğrendiğim gün, derbeder oldum.
beni ikinci kez aldattığını öğrendiğim gün, istiklale çıkamaz oldum.
beni üçüncü kez aldattığını öğrendiğim gün, tatile çıkamaz oldum.
beni dördüncü kez aldattığını öğrendiğim gün, tuvalete gidemez oldum.
beni beşinci kez aldattığını öğrendiğim gün, ona bir kez daha aşık oldum.
beni altıncı kez aldattığını öğrendiğim gün, ben artık yoktum...

moonlight sonata... gözü yaşlı bıraktın beni. derbeder ettin, yataklardan kalkamaz oldum sızılardan. (psikolojik sızı yani öyle emmeli gömmeli değil) hem zaten biz sadece arkadaştık. hiç şey yapmadık yani. şey işte yani ondan hiç yapmadık. o daha çok saipsizle şey yaptı. yani şey işte. şey ya, galiba ben artık gitmeliyim geç oldu.

seni tavlarım olum. nasıl yapacağımı biliyorum, daha önce başardım bi iki kez.

- tıklım tıklım yalnızım
- makyajı akıyor farkının
- sana gitme demeyeceğim, ama gitme lavinya

haa ayrıca;

sosyokültürel komünlerin, enternasyonel çalkantılarında spesifik çözümlemeler üretecek bir potansiyele sahip olması, onun çok... çookk.. meme...

(bkz: fok balıkları çok yalnız allahsız) *
ölümün ani, dünyanın fani olduğunu bilmesi gereken uludağ sözlük moderatörüdür.

--zıpoylır--
bi kez versen ne olur yani?
--zıpoylır--
--spoiler--
aslında iyi adamdır moonligt sonata
--spoiler--

bereli erkektir.
kendisi din görevlisidir. *
kendisi emektarın hizmetçisidir. *
(bkz: padişahım çok yaşa)
haxball da yardırmıştır gazoz ismiyle.

e: bu parça tüm okuyupta inananlara gelsin.
(bkz: yalanmış meğer)
bana her seferinde hugo chavez'i anımsatan adam, bildiğin sözlük için çalışıyor lan.
(bkz: öyle yakışıklı ki)
SABAHIN 06.03'ÜN DE MESAJ ATAN ADAM. KAFANA TAKMA SONATA KARDEŞiM. DEDiĞiN GiBi OLSUN, SENiN SÖZÜNÜ BiR SEFERLiK DiNLiYORUM. EYVALLAH.
çok önemli bir mesaj yollamama rağmen cevap vermeyen mod.
an itibarı ile miami' ye terör estiren bir seri katili araştırmak için uçakla olay yerine gitmekte olan bau' nun üstadı. kendisini kurbanın bulunduğu yerde bekliyorum.
sahur yaklaşıyor.

et bi dua da neşemizi bulalım be anam.
"denizleri aşta gel"
sabırla yazarlara yardımcı olan mübarek moderatör. sağ olsun. *
adamın kralıdır uludağ'ın olmazsa olmazı ulu manitu sen çok yaşa diyorum.
uludağ sözlük afrika'ya el uzatıyor kampanyasına her türlü desteğini vermiş olan moderatör. Allah seni başımızdan eksik etmesin yüce moderatör.
moderatör hatta daha fazlası fazlaca yazmasını dilediğim iyi yazar.
sözlüğün en kibar ve en anlayışlı moderatörü hep bizimle olsun.
Kendisinden istediğim ufak yardımı daha "mesaj yolladınız selametle" yazısı çıkmadan yerine getiren, anlayışlı, komplekssiz insan. Moderatörlük için isabetli bir seçim.
"kitap yazdım gelişmelerden duyurur musun?" diye yazdım kendisine ama hala yanıt alamadım...ilginç...

düdüt: bana karşı kayıtsız kalmasını protesto ediyorum, benim kitabımın tanıtımını elma kurdu mahlaslı moderatör yapsın...

düdüt2: bir arkadaş kitabımın ismini merak etmiş onu da buraya yazıyorum: "allah allah kontesi kim sikti"
lazio taraftarı yazar mod.
aslen elazığlıdır.