bugün

sol frameyi görünce merak edilendir.
De yeter bokunuzu yiyem artık açın çaylaklığımı bre 34 gün oldu hala tık yok unuttunuzmu nabtınıs bea.?
öncelikle iki gündür yazdığım her boka silik atan sikik moderator. sözlüğe geleli 3 ay filan olmuş hepinizi si kesim var .

tamam bazen bokunu çıkartıyorum. ama siz daha bokunu cikartiyosunuz. yani siktirmeyin kendinizi. annenizle babanıza yazık.

googlede alex yazınca çıkan şeyler başlığına
alex de souza çıktı yazmışım "baslik-entry uyumsuzlugu" ne yaziyim be amına koydugum.

98li hatun başlığına
yuh amina koyim yazmışım "chat tarzı" lan ibne lan kaltak gotunuze paslı çivi sokup kanser ettiklerim.

bu başlıktan sonra ya silik yerim ya çaylak atarlar beni okuyanlara sesleniyorum bu amcik beyinlilere işlerini doğru yapmaları için uyarı yapın/yapalım.

trollere tek silik yok bize yardir amina koyim..
Silik yemeden önceki son sözler.
inadına daha çok entry gir dostum pes etme onlar yılsın.
gotunuze paslı çivi sokup kanser ettiklerim den sonra krize girdiğim 321. entry.
Sevgili modlar nicin entrylerimi siliyosunuzoysaki ben hep guzel seyler yazmak icin sacimi supurge bile ettimaahshgagad saka la ama silinmesi hos degil yani emek var ortada.
(bkz: cevap vermeyen modu entry silerken yakalamak)

Saatlerdir cevap beklediğim insanlar.
hesabımın silik yemesini istiyorum sayın moderatörler kapatın lütfen.
Burda ettiğim isyandan sonra toplasan 1-2 silik yedim isyan etmek ise yarar yağ çekme isyan et!
kimseye garazı olmayan emekçilerdir. ha garezi olabilir orasına karışmam.
şu an efsane iş yapıyor.

dandik başlıkların durmasına 1 dk bile izin vermiyor.
seçilmiş kişilerdir. açık ve net.
modere edebilme vasfına sahip olan.
Bazılarının malzemesi gayet iyi öyle diyorlar. Hani ben görmedim de. Mazleme filan.
Yaklaşık 10 gün önce bir sorunu dile getirdim fakat cevap vermeye tenezzül etmemiş hazretleri.
işiniz ne ki sizin boş boş oturup sözlüğün heklenmesini bekliyorsunuz.
Bir sistemi idare eden ve yöneten kişiler.

Beğenmiyorsan yol alacaksın. Modlara laf yok.
Sözlukte moderator var mi acaba diye sormak istiyorum. Soru/cevap seklinde diye entry silmekle ugrasip durmak yerine hakaret basliklarina goz atsaniz? Hadi ataniz ataturk degildir onlari dikkate almiyorsunuzdur hatta belki hosunuza gidiyordur ama alevi ya da kiz konulu basliklara nasil itibar edilmez gunlerce orada durabilirler? Birilerinin burayla ilgilenmesi lazim. Bilgi amacli gelen bikac yazari da kaybetmek istemiyorsaniz ilgilenin.
Lerin işlerin bir kısmını astıklarını düşünüyorum. Yazar olduğum ilk zamanlarda girdiğim bir entry silik yedi. Baktım hakikaten de başlıkla uyumsuz. Helal olsun ne kadar ayrıntılı çalışıyorlar dedim. Ancak fark ettim ki hiç de öyle değil. Kadını aşağılayan, genelleyen; tacize, sapıklığa teşvik eden onlarca başlığın sol framede kalması ve o başlıklara girilen sapkın entry yazarlarının da hiçbir uyarıya maruz kalmamaları beni çıldırtıyor.
Nefret söylemi, ötekileştirme gibi başlıklarla saygısız ifadelerin de fink attığı malum. Yani bizim gerçekten cinsellik ve siyaset(!) üzerinden nefret ve sapkınlıklarımızı kusmamız haricinde söyleyecek tek bir cümlemiz dahi yok mu?
ortalıkta fink atan entrylere bakılırsa hepsi erkek galiba.

(bkz: bir kadın elini kaldırıyorsa verecektir)
(bkz: bir kadın kısa mini etek giyiyorsa verecektir)
(bkz: kadınlar gülüyorsa kesin verecektir)
Ota b.ka silen sözlük magandaları.
(bkz: atatürk düşmanı).
An itibariyle uyuyan eleman.
başlığın kendisi forum chat tarzı olan başlıkta bir tek benim entrymi silen uludağ sözlük polisidir.

edit:hakkımızı da savunmayalım aq ne eksiliyorsun?
Başlıkları okuyup gülen insan.
Bizim memlekette elindeki yetkilerle ülke yönettigini zanneden kişi.