bugün

(bkz: bu bir gönderme mi acaba)
moderasyonun kutlanmasıdır.fakat;
şahsıma edilen küfürleri hiçe sayıp, küfürleri eden kişiyi hala uzaklaştırmadıkları için ben kutlamıyorum, ne zaman ki buradaki kurallar adam gibi uygulanacak ve asil olacak o zaman canı gönülden kutlarım

kendisine giren çıkanın ne olduğunu merak ettiğim yazar? ne demektir sorarım ve bu entry yalnızca silinmiştir!
(bkz: bir alkis istiyorum)
"takvim gazetesi saklambaç eki ile muhtemelen haftada en az 5 günlük anlaşması olan peynir".
bu entarimi hakaret ve argo var diye sildikleri için ben de kutluyorum onları. helal olsun!

tanım:şahane bir söz.
beşiktaşlı bir moderatörün entrymin sildiği resim eklentisi.
görsel
sebep:başlık açma kurallarına aykırı.
oysaki başlık açmamıştım..
8taş!
Yahu arkadaş adam çıkmış "Galatasaray taraftarı maldır" diye konu açmış bende adama laf sokmuşum bana özelden terbiye dersi vermeye kalkmış bende senin ananı sikiyim demişim şimdi buna bakarak beni 1 hafta çaylak yapan güç ne oldun amk ? Ne sanıyorsun kendini sik kafalı. Şuraya gelip adam akıllı bir şeyleri takip edemeyecekmiyiz. Amk malı beni çaylak yaptın o mesajı atan orospu çocuğuna neden bir şey demiyorsun uzaklaştırıyorsun ?
Şimdi 18 yaşındaki çocukla laf dalaşına girdik diye biz mi suçlu olduk hani sözlük kuralları ? Neden Galatasaray taraftarına hakaret ediliyor neden müsade ediyorsunuz ? Neyse bunları ister dikkate alın ister almayın ister bu mesajı silin ama bu zihniyet zihniyet değildir arkadaş haklıyı haksızı ayırmayı öğrenin bir daha da girmem buralara ayıp ettiniz.