bugün

moderasyonu da malum parti kazanmış herhalde. bir malum parti trolüne ülke değerlerini zedeleyecek türden başlık açıp entry girdiği için küfür etmiştim. onu şikayet etmeme rağmen o trol yazmaya devam ediyorken ben 3 gün çaylağa düştüm. çalışıyorlar ama tam olarak neye hizmet ediyorlar o sorulmalı.
BELEDiYE BiLE DAHA ÇOK ÇALIŞIYOR MK. YADA ENTRY GiRME KURALLARI DEĞiŞTi.
bol bol entryimi silmişler ve haftalardır birikmiş gammazlanan içerikleri elden çıkartmışlar. nazar değmesin.
çalışıyorlar evet. günün başından beri 5-6 entry başlık silindiği için gümlemiş.

(bkz: güzel günler göreceğiz güneşli günler)
ne zaman yazdığımı unuttuğum en az 10 tane entry silinmiş. moderasyon çalşıyor. aferin. o kadar para aldınız referandumdan sonra. bi işe yarasın.
gerçekten iyi çalışıyor maşallah zamanında küfür etti diye silik yiyen biri olarak şu sayfadaki bir kaç sürüngen hala yazmaya devam ediyor yönetim istifa diyorum...
bugun 3 entry'mi sildikleri gercegidir.

uzun zaman sonra sozluge girmisler demek ki. neyse hayirli isler, sevgiler, saygilar...
beni çaylak yaparak çalıştıklarını ispatladılar. evet.
Evet moderasyon çalışıyor. Ata sporumuza gey diyen adama normal de olanı söylediğimiz entryi silerek çalışıyor.
Bir derdim vara işine gelmediği için cevaplamayarak çalışıyor.
Devam.
doğru önermedir. evet.
çalışsa ne olur, çalışmasalar ne olur. sözlüğün hali içler acısı.
13:59'da girdiğim entryi 14:00'da silerek çalıştığını gösteren moderasyondur.
sözlüğün bugünkü hali.

(bkz: uludağ sözlük moderasyonu/#30119448)
Kafasının basmadığı, cevap veremediği, faşo düğüncelerine ters gelen tüm demokrat fikirleri (entry), "entry chat bıdı bıdı" bahanesiyle silivererek işin içinden çıkan beleş forvet misali moderasyon.

Çalışıyormuş!? Sevsinler sizin çalışmanızı. Siz entry silmeyi iyi bilirsiniz...

(bkz: one minute)
bir uludağ sözlük yalanıdır. evet.
silik kutumun dolduğunu görmemle doğruluğu kanıtlanmıştır. * şikayetçi değilim bu durumdan; tabi ki haklı ve doğru gerekçelerle hatalı entryler silinmelidir. sözlük temizlenmeli, pırıl pırıl olmalı, ilkbahar sabahı gibi kokmalıdır efendim. *
yazılan entrynin daha eklenmeden silinmesinin kanıtı. edit yapamadım amk. Ama helal olsun.
moderatörlerin boş durmadığının örneklerini gören yazar söylemidir. sadece bakınız içeren bir ayar entry' min silinmesine inceden sövsem de, başka bir konuda "bir derdim var" dan saniyeler içinde gelen geri dönüşü takdir ettim, duygulandım. *
Yeni acilan bir baslik altina, muhterem yazarimiza ayar vermek icin girdigim yalnizca bakiniz iceren entrymin daha dakikasini doldurmadan silinmesi bunun bariz bir gostergesidir.
(bkz: gammazcilar da calisiyor)
hicbiseyebosunaiclenmeyenadama sabretmesi ile calıstıgını kanıtlamıstır. bize de bir yolunu soylemeleri rica olunur, ben de calısıp cabalıyorum ama hakim olamıyorum bu kaleme. ve merak da ediyorum: cok mu zor yazarların yanında bir "delete" ya da "fire" butonu falan yok mudur, basın gitsin dostlar.. basın ya!
(bkz: durmak yok yola devam)
iki haftadır baya iyi çalışıyor hemde sağolsunlar efendim sözlük ıslah edildi azıcık.
(bkz: alembuysakralkim) adlı yazarcığı anında safdışı bırakan mooderasyonun çalıştığını bir kez daha görmüş bulunmaktayız. kendilerine teşekkür eder, gözlerinden öperim. *
birleştirilen başlıkların sol framede birer birer belirmesinden sonra söylenen söz.

uludağ yerel moderasyon seçimleri öncesi, her yana birer tane yapıştırcağlarmış diye duyum aldım.
josef k'nın silik olup gitmesinden sonra, beklenenin aksine hala bizlere söylettikleri slogan. "yıkılmadık ayaktayız" mesajını veriyorlar adeta.

ya da yoksa;

(bkz: gizli moderatör)