bugün

30 milyon Euro bedelle juventus a transfer olmuştur.
32 milyon Euro bedelle (yani 105 tirlyona) juventus a transfer olmuştur.

http://www.hurriyet.com.t...0116921&utm_term=post
Muhteşem bir orta sahadır.
pirlo gücünde serbest vuruşları vardır.
gelişiyle pogba'nın gidişini işaret eder.
görsel
görsel
görsel
türkçe bilen futbolcudur. sıkılmış herhalde makara yapıyor kendince.
şaka değil gerçek... geçen sene 60 milyon euro karşılığında barcelona'ya transfer olan pjanic bu akşam beşiktaş'lı oluyor. burası beşiktaş...

renklilere selamlar...
Abartmayın gençler. Bu ülkeye sneijder ler, drogba lar, van persie ler geldi.

Pjanic kim amına koyim…31 yaşında adam gelecek tabi.
Olum arda Barcelona'ya 41 milyon Euro bonservisle gitti, yıllık 8 alıyordu. Sonraki sene Başakşehir'e geldi abartmayın amk.
Beşiktaş'ın kadrosunun yetersiz olduğunu düşünüyordum, artık düşünmüyorum.
KiRALIK OLARAK BEŞiKTAŞ ŞLE ANLAŞMIŞTIR. BARCELONDAN GELMEKTEDiR.
orta sahanın yedek kısmı galatasarayın asıl ortasahası kalitesinde oldu. aynı anda 2 maça çıksa beşiktaş suan kadro bunu destekliyor çok ilginç.
Aldık mu gerçekten çimdikleyin beni.
görsel
Bunu duyan renkliler,

“Come to beşiktaş getson”

Yazıyor tiwetere.
"ama bizim UEFA kupamız var" tayfasına "Biz Drogba sneijder gördük" dedirtip ağlattı daha istanbul'a inmeden. Evet gördünüz, şampiyonluklar kazandınız. Biz de q7 gördük gomez gördük, şampiyon olduk. Geçmişi eşelemeyin, son şampiyon ve bu sezonun en büyük şampiyonluk adayı Beşiktaş'ı izleyin sadece! Bi de gidin bi zahmet sinirinizi beceriksiz başkanınız ve futbol cahili mafya patronu terim'den çıkarın. Bu laf dalaşları yönetiminizin ve terimin işine geliyor. Yapmayın.
Umarım faydalı olur.galiba Roma'da salihi ilk onbirden kesmiş.
acaba türkiye'de futboldaki finansal kısıtlamalar bu kadar sıkı iken kimi alsaydık tebrik edecektiniz bizi ey renkliler, merak ediyorum. gerçekten çok yazık...
Uyuyordum.

Uyandirdilar.

Hala uyuyor olabilirim.

Tebrikler anç ve kurmayları...

T: çok büyük topçu.
boş boş konuşacağınıza sadece şu videoyu seyredin ve kıskanıp ağlamayı bırakın...

https://www.youtube.com/w...mp;ab_channel=ScoutNation
Daha iyisi yok. Olsaydi onu da alirdik.

görsel
görsel
görsel
Biz burda 3 esnaf her sabah birlikte kahvaltı Ederiz. Fenerli bi arkadaş var. "Şerefsizim çok canım sıkıldı" diyor bu transfer için.

Arkadaşlar ağlamayın. Geçti artık.
Gecen sezon 60 milyon euro bonservis ile barcelona ya transfer olmus barcelona da gecen sene 30 maca cikmis adama sonu falcao gibi olacak dediler ya la.

Falcao ya 150 milyom tl bayilip tef calarsk gonderenler bilsinler ki bu herifin yilligi 9.5 milyon euro besiktas bunun sadece 2,7 milyon eurosunu odeyecek ve kiralik ustelik kiralama bedeli de yok.

Anliyorum cok caniniz yaniyor ama buna vizyon denir.
Sergenin eli değerse tr de çok başarılı olur.

Not: Galatasaray.
bizim gs transferleri gibi bu transferinde garantisi yokk.
hoş gelmiş beşiktaşıma. renkliler ağlıyor yine ne üzücü. *