bugün

döven erkek için sebep gerekmez.
hala insan denildiğini görünce insanlığımdan utandığımdır.
ayıların büyüttüğü erkektir. insan mıdır, bence değil. zira hayvanın da erkeği-dişisi var.
erkeğin bu hareketi, kızın mini eteğin boyutlarına göre değerlendirilmelidir. ama dövmek yerine, hemen arabaya atlayıp kızı evine götürüp, daha uygun bir şeyler giymesini beklemek daha mantıklı ve medeni bir davranış olacaktır. kız devamlı aynı davranışı sergiliyor ise ve olayında kararlıysa terk edin gitsin efendim.
(bkz: ayı yavrusunu severken öldürürmüş)
mini etek giyen başka bir kadına salyalarını akıta akıta bakan, ama söz konusu sevgilisi olunca namus bekçisi kesilen aslan parçası!!!
mini etekli kızlara ilgisi olan erkektir. şöyle ki;
mini etekli kızlara erkeklerin gösterdiği tepkiyi iyi bildiği ve kız arkadaşı için bu gibi durumları istemediği için şiddet kullanmayı göze alabilmiştir.
bir değişiği de, başka bir babanın kızıyla evlenip kendi kızının evlenmemesini isteyen babadır ki onu anlatması daha çok uzun sürer.
herkesin tarzı bellidir. en başından hoş görür gibi yapıp, sonradan carlayan erkek modelidir.
sevgilisini bir başka erkeğin görmesini istemeyen erkek modelidir.
ağzına mini etek sokulası erkektir, erkek'imsi....
öküzün sözlükteki karşılığıdır.
erkekliği sevgilisinin giydiği mini etekten daha kısa olan erkektir.
insan olamayı bilmeyen mahlukatdır bunların ayrı yaşıyacağı bir dünya
henüz kurulamadığı için katlanmak zorunda olduğumuz insan çöpüdür .
olaya kız açısından bakmayanlar için "öküz" erkektir.
ama olaya kız açısından bakabilecek denli kafası çalışanlar içinse rolünü iyi oynayan bir romeo dur.

zira kız dayak yedikten sonra , "ayyy ne kadar da düşünceli , beni o kadar seviyor ki kıskanıyor canım benim yhaaa" diyen üniversite mezunu kız görülmüştür.
zira mini giymesinin başlıca nedeni sevgilisi kendisini seviyormu diye test etmektir.

a-karışmasaydı: hiç sevmiyor bas tekmeyi.
b-azarlasaydı: biraz seviyor , dikkat et.
c-kafanı gözünü yarıp , ağzını burnunu yamultunca: deli gibi aşık , kaçırma sakın.

budur. türk kızı nın kafa yapısı malesef bundan ibarettir.
ne yapsın aq, alkışlasın mı?

dövmeye de gerek yok tabi. yol ver, gitsin istediği kaldırımda beklesin kevaşe.
yıl olmuş 2012 biz hala bunları konuşuyoruz.
yanlış yapan erkektir. ama "yıl olmuş 2012 biz hala bunları konuşuyoruz" diyen zihniyete ne demeli?

yıl 2012 oldu diye herkes soyunsun mu aq? nasıl yaklaşımdır bu arkadaş? yıllara göre ahlak kavramının alması gereken bi şekil mi var?

nedir aga?
parası olmayan erkektir.

aslında o kızı kaybetme korkusuyla yaptığı vahşiliktir. mini etekli bir kızla kötü ortamlara giremez parası olmadığı içinde kalite ortamlara giremez. bu sebeple hep stres altında olur ve problem çıkarır. kendine güveni olan erkek huzur verir.
ayıp eden erkektir. diyerek tanımımı yapayım önce de esas diyeceğim şudur ki; bu olaydan ayrı olarak söylüyorum, bu olayda da aynı durum sözkonusu gerçi; şu kadınlaırn işine gelmeyeni yapan kişilere belden aşağı vurması kadar büyük şerefsizlik karaktersizlik de yoktur.

küçük küçük şeylerle başladılar buna, çiçek almıyorsa değer vermiyordurdan girip, kavga ettiğinde gidip gönlünü almıyorsa eziktir, sonra mini etek giymesine izin vermiyorsa özgüveni yoktur; eski sevgilisiyle görüşmesine tepki veriyorsa iktidarsızdır eski sevgili bir şey yapar ben kıza yetmem diye korkuyordura kadar getirdiler, sonraki aşama "kızın bir kerecik aldatmasına bile hemen kızıyorsa külliyen ibnedir"'e kadar varmasını bekliyorum o noktaya da baya yakınız.

böylece ya kadınlar canı ne istiyorsa (eskiden "normal" toplum yapısında hayal bile edemeyecekleri) yapacak ve bunu yaparken "tabiki" yüzde yüz haklı olacaklar. yok şayet sen buna tepki koymayı göze alıyorsan yandın, sen hiç tereddüte yer yok ki özgüvensiz iktidarsız bir ibnesin. üstelik sadece kadınlar degil senin hemcinsin olup yalakalık yaparak birkaç kadın "düşürme" umudu olan birkaç gavat da bunun böyle olduğu konusunda sarsılmaz bir inançla sana karşı savunmaya geçecektir.

vay senin haline gavatlığın düşmanı dik duruşlu kahraman arkadaşım.. sen artık kocaman bir iktidarsız özgüvensiz ibnesin..
konuşmayı bilmeyen erkektir.
kadın dövmek cehalettir, kahvede arkadaş ortamında şamar oğlanı olan gavatlar anca kız arkadaşlarına karılarına güç yettirirler, sokakta bular kuyrukları kıstırıp arkalarına bile bakmadan kaçarlar, kız çocuğunuz olsunda görün ne zahmetlerle büyüyorlar, işinize gelmiyorsa ayrılın dövünce karizmanın arttığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.
erkek değil hayvandır.
mini etek giyen sevgilisini döven erkek, bir başka gün sevgilisi uzun etek giydiğinde de; dövmek için bir bahane bulabilecek erkektir.
erkek kıskaçtır. kadınlara el kaldırmak erkeğin namusuna, haysiyetine hiç yakışır mı?
namuslu ve olması gerekeni yerine getiren müslüman erkektir.