bugün

hala AKP hede hodo diyen yarrolari gösteren açıklama.

ulan parti genel başkan YARDIMCINIZ bile bunlara oy verdi. seçim sürecinde hdp'ye tek kelime etmeyen tatlı su solcuları nasıl hala boku başka tarafa atabiliyorsunuz.

ak parti gitsin diye bu pkk'nin gotunu yaladiniz mi? yaladiniz. şimdi siktirin emanet oylarinizi geri isteyin. kodumun dingilleri.

meclis başkanlığı seçimini, cemaatin kucağına oturmanizi söylemiyorum bile.
Temel demiş ki bir ayının mecliste adamı bile varsa asın beni,durmayın.
işte sırf bu yüzden mhp nin akp ile koalisyon kurmasını istiyorum.
Çünkü böyle bir koalisyon da akp çözüm sürecinden vazgececek ve bu serefsizler böyle konuşma fırsatı bulamayacaklar.
şerefsizim şöyle okudum: (bkz: milyonların bacısı öcalan ın özgürlüğü için bize oy verdi)

beynime soktunuz şu nicki amk. evet.
oy verenlere sormak lazım gerçekten öyle mi?
(bkz: ya ne olacağıydı)

haburda merasimle karşılananlara tepki gösterenler %10 barajı anti-demokratik diye gittiler dağdaki teröriste oy verdiler. tezatınızı s*keyim sizin.
...bu zemini de sağolsun akp hazırladı" diye devam etmesi gereken cümle.
not:oyumu kumandana verdim.
Chp nin sevgi Pıtırcıkları halay çekip kına yakar artık bu hiç tahmin edilemeyecek! Beyan sonrasında.
Oyunu HDP ye verdim çünkü bu düzenin değişmesi gerekirdi diyen koyunlara selam cakan konuşma.

Olmayan beyninizi sikeyim AMK postalcilari.
hdp'nin gerçek yüzünü göremeyenlerin nafile namazlarına başlamasıdır. zira atatürk ve cumhuriyet değip akp'den kurtulmak için hdp'ye oy atan kemalistlerin öteki tarafta atatürk'ün yüzüne nasıl bakacaklarını irdelemesini gerektiren başlıktır. mhp'lilerinde haklı çıktığı ve atatürk'ün gerçek savunucularının mhp olduğu gerçeğini ispatlayan başlıktır...
amaç: bunca yıldır çözülemeyen terörü, bunlardan birilerini meclise sokarak, haklarını dağda değil mecliste arasınlar bari mantığıyla yaklaşarak meclise alınmaları sağlanmıştır. bu daha sonradan öcalan'ın saf dışı bırakılarak yola devam edilmesini sağlayacaktır. yani pkk biraz daha ılımanlaştırılacak ve apo çemberin dışında kalacaktır.

(bkz: go to the hell)
(bkz: güzelim ülkem ne hallere düştü)
Orrrrrr... Neyse. insanlıktan nasibini almamış yaratık beyanatı. Apoyu bunların götüne sokmak lazım.
ulusalcı mantığı.
aslında güzel olur lan!

beraat diyeceksin, öylece salıvereceksin sokağa, milletin arasına. devletin yapamadığını millet yapar işte negzel.