bugün

mhp ığdır milletvekili sinan oğan'ın dövülmesidir.

buradan izleyebilirsiniz. http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485tuy78tiRUEQ&feature=youtu.be

çok fazla bir şey demek istemiyorum. bir de şunu izleyin sayın akp'li kardeşim. sonra elini vicdanına koy ve düşün. umarım rahatsındır.

https://www.youtube.com/watch?v=P5v9pGyfJdA
Milli iradeye saygı miktarının canlı örneğidir.
akp li vekillerin seviyesizliğini gösteren bir tablo daha. tüm kavgaları onlar başlatıyor onlar dövüyor ama nedense ceza yok.
Sürü deyince kızıyorlar birde. Ülkenin meclisinin ne hallere geldiğini gösteren vahim durum.
barzani'yi, talabani'yi, apo'yu alkışlayan götlerin yaptığıdır.

vatanseverlere saldırıyor bu akitler...
meclisin aşiret töreleriyle yönetildiğini sanan mağara mahsüllerinin gerçekleştirdiği adice linçtir.
Şeref haysiyet onur kalmamış 60 namussuzun gövde gösterisi. götünüz yiyorsa halkın arasında yapın o erkekliği şerefsiz tohumları!
görsel

Nedeni ise budur!

Şerefsizliğin dik alası. Sizi başımıza getirenlerin de allah hakkettiğini versin.
güldürmüstür. ulan siz kimsiniz orospu cocuklari , kopek surusu gibi davranirsiniz sonrada ülkü ocakları kesip biciyor adam dovuyor diye mana bulursunuz ,isinize gelince de dindarsiniz. adam dovmek sevap da biz mi bilmiyoruz. komiksiniz yavsaklar.
çekememezliktir. hazımsızlıktır.
yediği dayaktan sonra yine ak- it filan deyip bir sürü hakaret ederek tweet ler atan kişinin yediği dayak olayıdır. demek ki canı bir dayak daha çekiyor. sen çıkıcaksın adamlara hakaret edeceksin sonra vay beni dövdüler. dua esin ben orada yokum. lan buradan alayınıza da sesleniyorum orada burada ak- it yazan soysuzlar, hırsız diyen klavye delikanlıları delikanlıysanız gelir yüzüme söylersiniz.
60 tane ak-itin bir yiğidi yıkamamış olması dövmek, dayak atmaksa, evet sinan oğan dayak yemiştir.

varsın dayak yedi desinler.

serengeti'nin düzlüklerinde 15-20 tane sırtlan da birleştiği zaman, aslanın önündeki yemeği alabiliyorlar. ama aslan asaletinden yine bir şey kaybetmiyor.

sinan oğan'ın dayak yeme olayı da budur.

aslan her yerde aslandır, sırtlan ise her yerde sırtlan...
bestem yuvarlak'ın vosvos içerisinde şarkı söyleyerek gerçekleştirdiği olaydır. bu ne lan? niye heryerden şu video çıkıyor ?
akp'li vahşilerin yaptığı iğrenç olaydır. bir de şuraya gelip dalga geçiyor ya bazı ak itler. şiddete ne kadar karşı olsamda bu adamların üstüne salacaksın 60 tane manyağı bakalım ne yapacak.
çok şanslı vekilmiş, bizim sözlüğün ampülcülerinin eline düşmemiş.

ergen ergen dua etsin ben orada yokum yazan var olsan ne yazacak. her kes kendini ayrı bir piskopat sanıyor, millette mal ya seyredecek...

adama it gibi saldırırsan itte der, köpekte...

hırsız diyorlarmış, çalmasaydınız amk. bir adamın ismi 30 yıl hırsızlıkla anılıyorsa kendinde suç arasın...
yumruğa çarpmıştır.
dayakların başlangıcıdır. aynı şekilde orada burada vatandaşa sırf farklı siyasi görüşü var diye hakaret ve küfür eden soysuz şerefsizlere tekrar diyorum delikanlıysanız gelin yüzüme edin. arzu eden herkese adres verilir. yok yemiyorsa adam olun.
milletin seçtiği vekillere ak it deme gafletini göstermiş vekilin yediği dayaktır.

dolaylı olarakta ak partiye oy veren insanlara ak it demiştir.

nedense şaşırmadım son yıllarda mehape, cehapeliler ne diyorsa aynı dili kullanıyor.

kendilerine 1999 seçimlerinde ülkeyi düşürdükleri batağı, terörist başını asamadıklarını, ve osmaniye de kendi tabanından yedikleri küfürleri hatırlatırım.

bu yüzden mehape osmaniyede ak partinin gerisine düştü.
vatan haini ak itlerin desteklediği 60 tane ak it'in sinan oğan'a saldırmasıdır.

bir taraftan ali uzunırmak'a saldıran ak itlere tepki gösterip diğer taraftan 60 hayvana karşı koymaya çalışırken arada da twitter'dan mesaj yazacağını düşünen mallar tarafından alkışlanır. çakma delikanlılar, insanlıktan çıkmışlar sizi. sayenizde meclis meclislikten çıktı ss subayları sizi.