bugün

nisan ayında mfö bahar konserleri adı altında sırasıyla diyarbakır, gaziantep, adana, samsun, trabzon ve erzurum'lu sevenlerini mutlu ederek, anadolu dopingi alan olan grup.
muhteşem 3lü olur kendileri, hepsinin kendine has bir tarzı olmakla birlikte biraraya geldikleri zaman doğaüstü bir boyut oluşur, tek kelimeyle ayaklar yerden kesilir ve gerçek müzik çıkar ortaya...
bayağı bir zaman önce; * hani bir adam vardı mazhar fuat özkan'da.. oyunculuk da yapıyor, deli bir şey.. * hangisi?
- mazhar değil, ee fuat'da değil.. neydi adı ya?
+ özkan olmasın.
- heh özkan.
1985 ve 1988 yılları eurovision şarkı yarışması temsilcimiz.
mazhar söz yazarlığıyla, fuat konserlerde ki çıkardığı ses oyunlarıyla, özkan sevimliliğiyle kalplerde yer edinmiş grup.*
mazhar alanson, fuat güner, özkan uğur üçlüsünün oluşturduğu grup. Bi ara dağılmışlardı yine birleştiler.
ülkenin bi 10-15 yıl geriden takip ettiğini hatta edebildiğini düşündüğüm sağlam grup...
ıssız bi adaya düşsem tüm haklarımı kullanıp yanıma alacağım 3 şey.
her daim dinlenesi, her daim sevilesi, türkiye'nin en başarılı ve uzun soluklu müzik gruplarından biri.
(bkz: mazeretim var asabiyim ben) sarkisi defalarca dinlenesi sahane grup.
aradan fuat çıksa mahsar feat özkan olarak isimlerini koruyabilirler.
aksilik olmazsa 2 eylül 2007 pazar günü odtü de izleyeceğimiz grup.
birkaç parçası hariç anaokulu müziği yapan demode grup.
Yarım saat sonra Sabancı Gösteri Sanatları Merkezi'nde konser verecek, verecekleri konserin öğrenci biletleri 4 ytl, tam biletleri 7 ytl olan, son dakika da öğrenildiğinden bu konseri de yazık ki kaçırılmış, geç de olsa ben gidemedim bari birileri gitsin mantığı ile hakkında entry girilen gruptur.
(bkz: sözlüğü haberleşme aracı olarak kullanmak)
Şarkı söyleme tarzını aşırı derecede değiştirmiş grup.
23 mayısta ytü bahar şenliğine katılacak efsane.
bursa'da -elit insanların oturup, beş çayı içtiği harika ötesi müthiş(!)- kent meydanı'nda konser verecek gruptur.
atılım üniversitesin'de dün gece milleti yerinde durtdurtmaya, hoplatan zıplatan grup. soğuk olur diye yanında hırka tarzı şeyler getirenlerde pişman olmuştur.*
vişnelikteki konserlerinde kulaklarımızın pasını birçok atraksiyonlarla silen grup. dinleyin mfö hayranlık kalitesi arttıkça daha bir güzel oluyor bu konser. onlarda anlıyor vaziyet i ahaliyi. babamın türk sanat müziği dinlerken aldığı hazzı artık bende mfö konserlerinde alır oldum. tabi bu süzülmüş bir müzikten kaynaklanan bir tad ın getirdiği haz.

(bkz: seviyoruz sizi ilelebet)
konserinde bulunursanız kafanızda 'konser denilen şey buymuş demek' şeklinde şimşekler çaktıracak olan harika ötesi ultra mükemmel grupdur.
8 temmuz salı günü 9. Büyükçekmece Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali'nde konser verecek grup.
30 temmuz çarşamba günü denizli'de konser verecek olan harika grup.
30 temmuzda açıkhavanın çimlerine gömülüp bir yandan içip bir yandan dinleyeceğimiz grup.
20 senedir tek bir düzenli davulcuları olmayan, sadece konserlerde ve stüdyo kayıtlarında kiralık müzisyenlerle çalışan ilginç insanlar topluluğu.
dün gece avea açık hava konserleri kapsamında harbiye'de herkesi mest etmiş grup. fuat'ın ayağı kırılmış sanırım ama o kadar keyifliydiler ki hiç bitmesin istedim. özellikle özkan harikaydı.