bugün

8. nesil bir adet yazar. hoş gelmiş.
Kendisini önce ben keşfetmeme rağmen nickaltı girmedim,mutsuz değilim.

Tekrardan hoşgelmiş.Koştursun efenim sözlükte.
talihsiz bir nicke sahip yazar. allah tahsilatını affeylesin.

hoş gelişler ola!
Nick içinde bulunan fb ler fenerbahçeyi temsil etmemektedir. Ama onun dışındaki talihsiz kısmına katılıyorum.
hoşgelmiş yazardır, sekizinci nesildir.
(#12706433) bu yazıdaki fikri çalan fikir hırsızı..

entrysi için;

(#12949550)
kendisini yyyy'e havale ettiğim yeni nesil atatürk düşmanı. o recm etsin biz izleyelim. işi bitince bende katılacağım şenliğe.

hoş gelmedin.
(#21139784) Son dönem Türkiye'yi dolduran ak cahillerden bir tanesi daha. Aptallık bizde oluyor aslında bunları dikkate alıp cevap veriyoruz, yazdıklarını ciddi sanıp tartışıyoruz, vaktimizi harcıyoruz.

O senin beş yüz sene idare ettik diye göbek attığın Yunan, 1832 yılında, yani Osmanlı imparatorluğu zamanında imzalanan istanbul Antlaşması ile bağımsız bir ülke olarak tanınıyor. 500 sene idare ettiğin adamlar, senin valinin götünün altından civa gibi kaçıvermiş.

Ama nato mermer nato kafa bu şakirtlerde, ya da trollerde, ya da şakirt trollerde. hepsi aynı kapıya çıkıyor zaten.
sözlük formatı e ve m maddelerine göre silik yemesi gereken yazar. mustafa kemal atatürk başlığına yarım saat içerisinde 18 entryt girerek sol framei tek düze haline getirmiş formatın içine etmiştir.

modlar bir an önce ilgilenmeli.
moderasyona kafa tutmuş yazardır. entrileri genellikle forum chatten bazen yazarı hukuki açıdan suçlu yapabilecek olmasından silinir. kemalist tayfanın korkulu rüyası olmuştur. çünkü o alışılagelmiş yobaz insanlardan değildir. kendisinin son ölçümlere göre 145 iq su vardır. başbakana rahatça küfür edilebilen bi sözlükte mka ya getirdiği küfürsüz eleştirileri bazı nato kafalarca çarpıtılmaktadır. başkalarına kolaylıkla yafta atmaz. psikolojik analiz yapar. sıradan kemalistleri o çok övdüğü nutuk eseriyle boğar. nutuk kavgam vs 100 lerce ideolojik kitap okuyup analizde bulunmuştur. kendisi ateist bir hayat sürerken sonunda doğru yolu bulmuştur. diğer hastalıklı ateistlere yollarında başarılar diler...
donuzlarken zevkten boşaldığım ve boşalmanın etkisiyle klavyemin bozulmasına neden olan beyin ishali, türk ve atatürk düşmanı, pkk ve akape yanlısı yobaz yazar.
bir entrysine 'kardeş ne diyon sen?' yazmama alınmış yazardır, canı saolsun.
Birazdan donuzlayacağım yazar. Kalibresiz ve kalitesiz.
kalite olgusu atatürk olanlardan sebep kalitesizlik benim için gurur vericidir.